Atsinaujina Plius.lt grupės skelbimų portalai

Šiandien, lapkričio 2 dieną, Plius.lt grupės skelbimų portalai Auto.plius.lt, Domo.plius.lt bei Plius.lt/Ivairus atsinaujina. Atsižvelgus į lankytojų pageidavimus bei patarimus keičiamas portalų dizainas, jie papildomi naujomis funkcijomis.

Plius.lt/Ivairus taip pat keičia ir pavadinimą – dėl itin plataus savo prekių ir paslaugų skelbimų spektro tampa Turgus.plius.lt. „Siekiame, kad mūsų portalų lankytojai kuo greičiau susirastų jų lūkesčius atitinkančius mūsų partnerių ir klientų pasiūlymus, todėl daugiausia dėmesio skyrėme skelbimų paieškos funkcionalumui didinti. Paieškos kriterijai nuo šiol visuomet bus tame pačiame lange kaip ir jau atrinkti skelbimai, taigi norint susiaurinti ar praplėsti paieškos rezultatus nereikės papildomai naviguoti portaluose. Tai bus galima padaryti čia pat, keliais pelės paspaudimais pažymėjus norimas kategorijas“, – sako Plius.lt grupės skelbimų portalus prižiūrinčios ir vystančios UAB „Plius“ generalinis direktorius Gediminas Dijokas.

Papildomai atsiras ir tekstinė paieška, norintiems ieškoti pagal raktinius žodžius ar frazes. Dėl unikalios sinonimus surandančios sistemos ji pateiks daug tikslesnius rezultatus nei kitos panašios tekstinės paieškos. Svetainė „atsimins“ ir lankytojų paieškos bei peržiūrėtų skelbimų istoriją, todėl bus lengva sugrįžti į patikusius pasiūlymus.

Didžiausiame transporto skelbimų portale Lietuvoje Autoplius.lt atsiranda ir rubrika „Nauji automobiliai“, skirta naujų, garantijas turinčių automobilių pasiūlymams. Šiuo metu oficialūs automobilių prekybos atstovai į naująją rubriką savo skelbimus gali dėti nemokamai. Atsinaujinusius Plius.lt grupės skelbimų portalus jų partneriai bei klientai jau bando ir vertina nuo spalio 26 d. – šiandien naujoji portalų versija tampa pagrindinė. Portalų lankytojų patogumui iki 2009 m. gruodžio 1 d. bus prieinama ir senoji jų versija.

   

Facebook komentarai