„Business Insider“: išmaniųjų telefonų TOP 12

Pasiklysti išmaniųjų telefonų pasaulyje visai paprasta. Didžiausi pasaulio gamintojai vis dažniau pristato naujus telefonų modelius arba atnaujina senesnius. Per pastaruosius kelis mėnesius visi pagrindiniai rinkos dalyviai, išskyrus „Apple“, pristatė naujus flagmanus.

„Business Insider“, sudarė geriausių šiuo metu rinkoje esančių telefonų reitingą. Reitingo autoriai vertino išmaniuosius telefonus atsižvelgdami į jų dizainą, programinę įrangą, technines galimybes, mobiliasias programėles, kainą ir kitus veiksnius.

12. „BlackBerry Q10“

Q10 tapo pirmuoju bendrovės telefonu su fizine klaviatūra, kuriame veikia naujoji bendrovės operacinė sistema „BlackBerry 10“.

Šis telefonas patiks tiems pirkėjams, kurie negali apsieiti be fizinės klaviatūros. Vis dėlto Q10 stokoja mobilųjų programėlių pasirinkimo, o lietimui jautrus ekranas yra kur kas mažesnis nei konkurentų.

11 „iPhone 4S“

Netrukus šis telefonas švęs dvejų metų gimtadienį, tačiau atsižvelgiant į kainą jo galimybės tebėra pakankamai įspūdingos. Be to, šis telefonas suteikia prieigą prie geriausios pasaulyje mobiliųjų programėlių, žaidimų, filmų ir muzikos ekosistemos.

10. „Samsung Galaxy S III“

„Samsung Galaxy S III“ yra beveik identiška šiandieninio bendrovės flagmano „Galaxy S IV“ kopija. Tiesa, senesnis modelis turi šiek tiek mažesnį ekraną storesnį korpusą.

9. „Blackberry Z10“

Z10 tapo pirmuoju bendrovės telefonu, kuriame veikia naujoji operacinė sistema „BlackBerry 10“.

Z10 visais atžvilgiais yra solidus įrenginys, tačiau skurdi mobiliųjų programėlių ekosistema neleidžia jam važytis su iOS ir „Android“ telefonais.

8. „Nokia Lumia 928“ ir „Nokia Lumia 920“

„Nokia“ 900-ios serijos flagmanai yra beveik identiški tiek vidumi tiek ir išore. Vienintelis rimtesnis skirtumas – dizaino linijos.

7. „Samsung Galaxy Note II“

„Samsung“ išpopuliarino telefonus, kurie savo ekrano dydžiu gali varžytis su planšetiniais kompiuteriais. Naujasis „Galaxy Note“ pasižymi puikiomis techninėmis ir programinėmis savybėmis. Vis dėlto, jis yra skirtas tiems vartotojams, kuriems itin didelė ekrano įstrižainė nesukelia jokių kliūčių.

6. „LG Optimus G Pro“

Šis įrenginys taip pat yra išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridas. „Optimus G Pro“ yra geriausias tokio tipo įrenginys šiuo metu esantis rinkoje.

Telefone įdiegtas 5,5 colio įstrižainės ekranas yra ryškesnis nei konkuruojančiame „Galaxy Note II“. Be to, jis yra pigesnis.

5. „HTC Windows Phone 8x“

„HTC 8x“ yra geriausias „Windows Phone“ telefonų kategorijoje. Savo galimybėmis 8x prilygtsa „Lumia 920/928“, tačiau yra plonesnis ir patrauklesnis.

4. „Samsung Galaxy SIV“

Bendrovės gerbėjai su nekantrumu laukė naujo flagmano, tačiau kritikai „Samsung Galaxy SIV“ sutiko gana šaltai.

„Samsung Galaxy SIV“ yra tikrai puikus „Android“ telefonas, tačiau erzina neišbaigtos perteklinės funkcijos, kurios ne visada veikia taip kaip turėtų. Pavyzdžiui, telefono valdymas rankų judesiais.

Be to, telefono įvaizdį menkina plastikinės išorės detalės. Daugelis „Samsung“ konkurentų savo flagmanus aprengia metaliniais korpusais. Vis dėlto, tenka pripažinti, kad kai kurie pirkėjai mieliau renkasi plastikinius korpusus.

3. „Google Nexus 4“

Šį telefoną „Google“ prašymu pagamino LG. Nereikia stebėtis, kad „Android“ gamintojas sugebėjo sukurti itin gerai šiai operacinei pritaikytą išmanųjį telefoną. Vienintelis ryškus „Nexus 4“ trūkumas – mobilus interneto ryšys. Telefonas neturi galimybės išnaudoti 4G ryšio spartą.

2. „HTC One“

Naujasis HTC flagmanas yra geriausias rinkoje „Android“ telefonas. Tiems, kurie nemėgsta „Apple“ produkcijos šis įrenginys turėtų būti pasirinkimas numeris vienas.

„HTC One“ pasižymi puikiu dizainu. Telefone veikia naujausia „Android“ operacinė sistema, kuria galima grožėtis 4,7 colių ekrane.

1. „iPhone 5“

Nepaisant vartotojų pasidalijimo į dvi priešingas stovykas: vieni myli „Apple“, o kiti neapkenčia, tenka pripažinti, kad kol kas „iPhone 5“ tebėra geriausias įrenginys išmaniųjų telefonų rinkoje.

„Apple“ siūlo prieigą prie geriausios internetinės parduotuvės. „iPhone“ laiku sulaukia programinės įrangos atnaujinimus, o mobiliųjų programėlių gamintojai verčiasi iš kailio siekdami sukurti geriausius produktus šio telefono vartotojams.

   

Facebook komentarai