„Chaintech“ sugrįžta į kompiuterinių pagrindinių ir vaizdo plokščių rinką

Dar 2006 m. kompanija „Chaintech“ pradėjo neblogai uždirbti iš kompiuterinės atminties gamybos, todėl vadovybė priėmė sprendimą nutraukti pagrindinių ir vaizdo plokščių gamybą. Paskutiniaisiais metais mes daugiau šią kompaniją žinojome kaip įvairių DRAM modulių ir „Flash“ atminties produkcijos tiekėją.

Vis tik su atminties moduliais, kaip jau žinome, paskutiniu metu reikalai prasti – kainos nukrito iki kritinio minimumo, o tai priverčia gamintojus laviruoti ties nuostolių riba, o kai kuriuos, kaip kompaniją „Elpida“, apskritai imtis bankroto procedūrų. Tokiomis sąlygomis Walton Chaintech pasiruošusi kabintis bet kurio šiaudo.

Tuo šiaudu tapo vieno iš didžiausio vaizdo plokščių gamintojo, kinų kompanijos „Colorful“, pasiūlymas. Prisimindama apie kažkada „Chaintech“ gamintą produkciją, „Colorful“ OEM sąlygomis sudarė sutartį su „Chaintech“ dėl vaizdo adapterių gamybos. Šis užsakymas, matyt, taip patiko „Chaintech“, jog ši nusprendė dar šiais metais sugrįžti į pagrindinių plokščių ir vaizdo plokščių rinką, o 2013 m. rinkai tiekti jau firminę produkciją su savo prekės ženklu.

Pranešama, jog „Walton Chaintech“ planuoja pasinaudoti kompanijos „Colorful“ pardavimų kanalais. Mainais kompanija žada pasidalinti pagrindinių ir vaizdo plokščių gamybos paslaptimis. Priminsime, jog „Colorful“ Kinijoje užima maždaug 24 – 27 % vaizdo plokščių rinkos, o tai yra maždaug 5 mln. vienetų per metus. Kaip matome, „Walton Chaintech“ bus kuo užsiimti, jei tik „Colorful“ teiks pirmenybę, pateikdama OEM užsakymus ir platinimo kanalus.

   

Facebook komentarai