„Cisco“ ruošia planšetinį kompiuterį verslininkams

Bendrovė „Cisco“ rinkai ruošiasi pateikti verslo klasės planšetinį kompiuterį „Cius“. Pasak jos atstovų, tai įmonėms skirta mobili ryšių ir kolektyvinio darbo priemonė. 7 colių įstrižainės ekrano įrenginyje bus numatytos pagrindinės vaizdo ir balso komunikacijų funkcijos.

„Cius“ turi 7 colių įstrižainės sensorinį ekraną, dvi vaizdo kameras ir mikrofoną. Pirmoji vaizdo kamera, galinti filmuoti vaizdą didele raiška (720p formatu), įrengta priekinėje korpuso dalyje, ji skirta vaizdo skambučiams ir videokonferencijoms. Galinėje kompiuterio pusėje yra 5 MP raiškos vaizdo kamera, skirta filmavimui ir fotografavimui. Įrengtas ir akselerometras.

„Cisco“ planšetiniame kompiuteryje yra 3G, „Wi-Fi“ (b/g/n) ir „Bluetooth 3.0“ bevielio ryšio priemonės. „Cius“ taip pat galės jungtis prie 4G mobiliojo ryšio tinklų. Kompiuteryje yra „microUSB“ ir „HD DisplayPort“ jungtys, pastaroji yra HDMI analogas.

„Cius“ valdo „Google Android“ OS. Kompiuteris sveria 520 gramų, kartu su juo tiekiama ir speciali įkrovimo stotelė su laidinio ryšio telefonu ir garsiakalbiu. Autonominis kompiuterio darbo laikas – 8 valandos.

„Cisco“ pranešime sakoma, kad „Cius“ planšetiniai kompiuteriai pirmiesiems užsakovams bus pateikti bandyti trečiąjį šių metų ketvirtį. Planuojama, kad rinkai jie bus pateikti 2011 m. pradžioje. Preliminari jų kaina neskelbiama.

   

Facebook komentarai