„Coca-Cola“ pasaulinei partnerystei su Raudonuoju Kryžiumi skirs 2 mln. JAV dolerių

Didžiausia pasaulyje gaiviųjų gėrimų bendrovė „The Coca-Cola Company“ ir Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijų federacija paskelbė apie tarptautinę partnerystę. „The Coca-Cola Company“ skirs 2 mln. JAV dolerių paremti šios organizacijos veiklą pasirengime ekstremalioms situacijoms bei likviduojant nelaimių padarinius, ir visuomenės įtraukimą į šią veiklą.

„Pasaulyje siaučiant gamtos stichijoms, mūsų partnerystė su „Coca–Cola“ labai svarbi gelbstint nukentėjusius žmones. Drauge sieksime išmokti pasirengti ir kovoti su nelaimėmis“, – sakė generalinis Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio draugijų federacijos sekretorius Bekele Geleta. Bendrovė ir jos gėrimų išpilstymo partneriai bei Raudonasis Kryžius kartu dirba jau daugiau nei 50 šalių.

Coca-Cola“ paskelbė socialinės atsakomybės ataskaitą

Vasario 4 d. kompanijos „Coca-Cola“ pagrindinis biuras Atlantoje paskelbė septintąją globalios socialinės atsakomybės ataskaitą (Sustainability Report), kurioje nurodomi kartu su gėrimų išpilstymo partneriais prisiimti įsipareigojimai ir vertinamas jų vykdymas. „Coca-Cola“ yra išsikėlusi 25 konkrečius tikslus 7 srityse: planetos vandens atsargos; aplinka ir pakuotės; klimatas; darbo aplinka; vietos bendruomenė, sveikos mitybos mokymas, o pagrindinis dėmesys skiriamas skysčių vartojimui ir aktyvios bei sveikos gyvensenos propagavimui.

Ataskaita prieinama internete adresu www.sustainability.thecoca-colacompany.com

   

Facebook komentarai