„Computer Bild Lietuva“ pigiausiais pripažino „Tele2“ mokėjimo planus

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ siūlo pigiausius mokėjimo planus. Tai patvirtino žurnalistinis tyrimas, atliktas didžiausio Lietuvoje informacinių technologijų naujienų ir aktualijų žurnalo „Computer Bild Lietuva“. Tyrimas publikuotas naujausiame, 12-ajame „Computer Bild Lietuva“ numeryje.

Nagrinėdami mobiliojo ryšio planus, žurnalo ekspertai palygino 6 nuosavą tinklą turinčių ir virtualių Lietuvos Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių mokėjimo planus. Tyrime iš viso lygintos 7 išankstinio mokėjimo paslaugos ir 24 pagal sąskaitas apmokami planai. Iš 5 tyrime vertintų „Tele2“ mokėjimo planų net 4 pripažinti pigiausiais.

„Computer Bild Lietuva“ ekspertai tyrimo metu apskaičiavo, kad iš besinaudojančių išankstinio mokėjimo paslaugomis mažiausiai išlaidų patirtų „PILDYK“ vartotojai. Jie per mėnesį vidutiniškai išleistų 30,88 litų.

Pagal sąskaitas apmokamas mokėjimo planas „MINI“ taip pat pripažintas vienu pigiausių. Šio plano vartotojai per mėnesį vidutiniškai gautų 27,91 Lt sąskaitą.

Be to, pigiausiais pripažinti „Tele2“ siūlomi mokėjimo planai „Čempionas 29“ ir „Plepys“. Juos pasirinkę vartotojai per mėnesį vidutiniškai mokėtų atitinkamai po 37,51 ir 33,85 Lt.

Galimas mėnesio išlaidas mobiliajam ryšiui redakcija apskaičiavo remiantis Ryšių reguliavimo tarnybos 2008 m. trečiojo ketvirčio duomenimis, skelbiančiais, kad vidutiniškai vartotojas per mėnesį prakalba 80 minučių ir išsiunčia 159 trumpąsias žinutes. „Computer Bild Lietuva“ lygino bazinius planus ir neatsižvelgė į tarifus, kurie galioja užsisakius papildomų paslaugų ar tik tam pačiam vartotojui priklausantiems abonentams.

„Computer Bild Lietuva“ redakcija skaitytojams rekomenduoja paslaugų teikėją rinktis atsižvelgus į kainą ir išsiaiškinus savo poreikius: suskaičiavus, kiek skambinama ir siunčiama žinučių savame ir kituose tinkluose. Be to, į tyrimą neįtraukti individualūs mokėjimo planai, kurių paslaugų tarifai neskelbiami.

„Renkantis mobilaus ryšio operatorių, vartotojams svarbiausia yra paslaugų kaina, todėl savo pažadą siūlyti mažiausias kainas pildome nuosekliai. Nepriklausomų ekspertų atliktas nešališkas tyrimas mums labai svarbus, nes jis dar kartą patvirtina – tiek išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojams, tiek pagal sąskaitas mokantiems klientams siūlome pigiausias paslaugas rinkoje“, – teigia Mindaugas Savickas, „Tele2“ rinkodaros direktorius.

Rinkos analizės ir tyrimų grupės RAIT visuomenės nuomonės apklausos duomenimis, į „Tele2“ tinklą perėję vartotojai gali tikėtis iki 30 proc. sumažinti mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitas.

„Tele2“ paslaugomis Lietuvoje naudojasi 1,916 mln. vartotojų. 2009 m. pirmąjį ketvirtį „Tele2“ apyvarta siekė 133,4 mln. litų.

   

Facebook komentarai