"d'Art" - pirmasis lietuvių išleistas "Apple iPad" žaidimas

d'Art yra naujos kartos, intuityvioji dėlionė, skirta išmaniųjų technologijų platformoms "iPad" bei "iPhone". Tai pirmasis projektas iš Lietuvos, sulaukęs tokio išskirtinio dėmesio "Apple" virtualioje aplikacijų parduotuvėje "App Store".

Taip pat tai bene pirmasis lietuvių projektas, skirtas smarkiai populiarėjančiai "iPad" platformai. "Prieš dvi savaites išleidus "iPhone" versiją, pakliuvome į "Apple" darbuotojų išrenkamų geriausių aplikacijų sąrašą,

tokių būdu tapome pirmaisiais lietuviais, pakliuvusiais į "New & Noteworthy" kategoriją, į kurią patenką tik išskirtinės savo kokybe, idėja ar novatoriškumu aplikacijos. Praeitą savaitę buvome pristatyti kategorijoje "What's HOT" - net 83 šalyse", sako žaidimo kūrėjai.

"d'Art" - tai bendradarbiavimo projektas su menininke Egle Zioma, kur jos iliustracijos mūsų aplikacijoje yra paverčiamos dėlionėmis. Tai - kelionė po menininkės vaizduotę, įgyvendinta modernių technologijų pagrindu, įtraukianti ne tik saugusiuosius, bet ir mažuosius. "Panaudojus intuityvias valdymo technikas, bei galimybę žaidime lenktyniauti su kitais dėliojančiaisiais, pasiekėme labai norėtą puikų žaidimo pojūtį, bei išliekančias geras emocijos po trumpos žaidimo petraukėlės, nuo kasdienių darbų leidžiančiame pasinerti į meno pasaulį", kalba autoriai. Kūrėjai netrukus planuoja pristatyti ir antrąją šios aplikacijos versiją su jaunojo iliustratoriaus Luko Lukoševičiaus darbais. Taipogi artimiausiu metu planuojama išleisti dar keletą novatoriškų bei įtraukiančių žaidimų šioms platformoms.

Nuorodos :

d'ART - iPhone versija : http://itunes.apple.com/us/app/dart/id379612849

d'ART - iPad versija : http://itunes.apple.com/us/app/dart/id381503899

   

Facebook komentarai