"Google" atsisako kurti "Windows Phone 8" skirtas "Gmail" ir "Drive" aplikacijas

Clay Bavor, kuris kuruoja "Google" kuriamus programinius produktus, duodamas interviu žurnalistams, išreiškė savo nuomonę apie aplikacijų "Gmail" ir "Drive" kūrimo tikslingumą "Windows 8" vartotojo sąsajai "Metro UI" (ši dabar žinoma pavadinimu "Modern UI"). Kaip žinia, šia sąsaja be "Windows 8" dar gali pasigirti ir "Windows Phone 8".

Paieškos giganto atstovo teigimu, "Google" kol kas nemato priežasčių, kodėl ji turėtų kurti aplikacijas šioms sistemoms:

Mes labai atidžiai sekame tai, kur mes investuojame, tame tarpe ir programinės įrangos atveju. Šiuo metu mes nematome žymaus savo vartotojų skaičiaus šiose sistemose, todėl neketiname išleisti Windows 8 ir Windows Phone skirtų klientų. Žinoma, jei atsiras paklausa, mes, be jokios abejonės, pradėsime darbuotis prie savo aplikacijų perkėlimo į šias platformas“.

C. Bavor pažymėjo, jog "Google" labai aktyviai didina aplikacijų, skirtų "Android" ir "iOS", kūrimo tempus. Jo teigimu, 2012 m. kompanija gana smarkiai patobulino savo pagrindines aplikacijas, skirtas šioms platformoms. Per metus kompanija atliko eilę architektūrinių pakeitimų, kurie leis 2013 m. įdiegti daugybę naujų funkcijų į esamas aplikacijas.

C. Bavor nuomone, labiausiai bus akcentuojama „debesų“ sinchronizacijos galimybės plėtra:

Debesys daugiau nėra paslaptis už septynių užraktų. Beveik kiekvienas iš mūsų verslo klientų pažymi, kad jam būtina stabili ir produktyvi darbinė sistema, galinčia pasiūlyti darbą su dokumentais iš įvairiausių įrenginių, įskaitant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Žmonėms labai svarbus darbas „debesyse“, todėl mums svarbu pasiūlyti aukščiausios kokybės darbui tinkamą „debesų“ infrastruktūrą“.

Reikia pastebėti, kad kompanija "Google" be didelių emocijų sutiko "Windows 8", "Windows RT" ir "Windows Phone 8" pasirodymą. Pirmajai iš jų "Google" išleido adaptuotą naršyklės "Google Chrome" versiją, o taip pat specialią aplikaciją "Google Search", kuri vėliau tapo prieinama ir "Windows RT" savininkams. Savo ruožtu, "Windows Phone" platformai "Google" neišleido nė vienos aplikacijos, nors "Android" ir "iOS" atveju prieinamos kelios dešimtys firminių paieškos giganto produktų, iš kurių galima paminėti vėl į "iOS" sugrįžusią "Google Maps", kuri iš karto tapo populiariausia "App Store" aplikacija.

FACEIT.LT – IT Naujienos

   

Facebook komentarai