"Google" ir "Samsung" pristatė nešiojamą kompiuterį už $249

„Google“ stengiasi populiarinti savo „Chromebook“ nešiojamuosius kompiuterius: praėjusią savaitę kartu su pagrindiniu partneriu – kompanija „Samsung“ – pristatė vos 249 dolerius kainuosiantį nešiojamą kompiuterį su „Chrome“ operacine sistema.

Modelis, turintis 11,6 colio ekraną, bus su dviejų branduolių „Exynos 5“ ARM tipo architektūros procesoriumi. Būtent toks procesoriaus pasirinkimas ir lemia mažą kainą.

ARM procesorius reiškia ne tik mažesnę kainą, bet ir ventiliatoriaus nebuvimą, dėl to naujasis „Chromebook“ kompiuteris veiks tyliai, o baterija tvers ilgiau (pasak "Google", iki 6,5 valandų).

Vidinės specifikacijos skamba taip: Wi-FiBluetooth ryšio moduliai, 16 GB vidinės ir 2 GB operatyvinės atminties. Kalbant apie sąsajas, kompiuteryje rasime dvi USB, vieną HDMI ir vieną SD kortelių skaitytuvą. Pranešama, kad šis modelis svers apie 1,13 kilogramo, o storis sieks 2 centimetrus.

Šie naujieji „Chromebook“ kompiuteriai rinkoje pasirodys nuo pirmadienio. JAV jų kainos prasidės nuo $249, o JK – £199. Plačiau galite pasiskaityti oficialiame puslapyje.

   

Facebook komentarai