"Google Maps" sistema integruota į "Mercedes-Benz SLS AMG"

Savo didelio populiarumo dėka internetinė kartografinė tarnyba "Google Maps" po truputį pradeda plisti už išmaniųjų telefonų ir interneto naršyklių ribų. Pranešama, jog nuo šiol "Google Maps" papildys "Mercedes-Benz SLS AMG" automobiliuose naudojamą navigacijos sistemą kaip priedas šalia standartinės GPS programos.

Pranešama, kad abi programos glaudžiai sąveikaus viena su kita, todėl vairuotojui gali būti parodyta ne tik kryptis tam tikru momentu, bet taip pat bus leista įvesti žodį, pavyzdžiui, „stovėjimo aikštelė“ ar „kavinė“. Sistema pasiūlys kelis variantus ir parinks maršrutą iki vietos, kurią pasirinks vartotojas.

SLS AMG yra prestižinis garsaus Vokietijos automobilių gamintojo modelis, todėl "Google Maps" programinės sąsajos (API) įdiegimas gali būti vertinamas tik kaip esamos navigacijos patobulinimas.

Pranešama, jog naktį navigacijos sistema įjungia specialų režimą, kuris leidžia peržiūrėti sistemos pateiktą maršrutą, esant silpnam apšvietimui, kartu neakina vairuotojo.

Be to, į "Mercedes-Benz SLS AMG" bus integruota "Google Street View" paslauga, kuri suteikia galimybę naudotojams matyti savo tikslą prieš atvykstant į jį. Pasak kūrėjų, abipusė programų integracija davė SLS AMG GPS sistemai labai daug naudos: vartotojas gali gauti informacijos apie automobilių spūstis gatvėse, stovėjimo aikšteles ir daug kitos naudingos informacijos.

   

Facebook komentarai