"Google Nexus 10" palygintas su konkurentais

Žurnalistai ir internetinio portalo "Engadget", iš pradžių palyginę "iPad mini" su konkurentais iš "Android" stovyklos, dabar pasitelkė visiškai šviežutėlį planšetinį kompiuterį "Google Nexus 10", kuriam taip pat teko garbė būti palygintam su savo varžovais.

Iš konkurentų jam parinktas taip pat visai neseniai debiutavęs "Apple iPad 4", taip pat prekyboje jau esantis "Samsung Galaxy Note 10.1" ir netrukus pasirodysiantis "Amazon Kindle Fire HD 8.9".

Taigi 10,1“ ekrano savininkas "Nexus 10", kurio pardavimai prasidės lapkričio viduryje, o kaina prasidės nuo $399, pirmiausia išsiskiria savo 2560 x 1600 raiškos ekranu (300 ppi), o tai viršija "iPad 4" rodiklius (2048 x 1536 raiška ir 264 ppi), jau nekalbant apie kitus konkurentus. Be to, galima paminėti ir naujausią "Android 4.2" versiją (aišku, lyginti su "iOS 6.0" mes dabar visiškai nesiruošiame, o ir produktai, iš esmės, yra gana skirtingi).

Google "Nexus 10" pagrindu tapo "Cortex-A15" architektūros dviejų branduolių 1,7 GHz procesorius "Samsung Exynos 5250", 2 GB operatyviosios atminties, o tai leidžia kalbėti apie tikėtiną tikrai aukšto lygio produktyvumą. Tiesa, kuo naujokas gana smarkiai nusileidžia konkurentams - tai integruotas duomenų kaupiklis – maksimalus siekia „vos“ 32 GB. Kituose planšetiniuose kompiuteriuose šis rodiklis sudaro 64 GB, be to, varžovai gali pasigirti integruotais "microSD" atminties kortelių skaitytuvais. Be viso kito, kol kas "Google Nexus 10" nepalaiko mobiliojo ryšio standartų, o tai gana keista, kadangi net "Nexus 7" neseniai gavo atitinkamą modulį. Todėl "Google" naujojo gaminio savininkams teks laikinai apsiriboti "Wi-Fi 802.11a/b/g/n" belaidžio ryšio technologijos palaikymu, kol neatsiras versijos su pažadėtu 4G LTE palaikymu.

Detalią parametrų suvestinę pamatysite žemiau pateiktoje lentelėje:

 

 

FACEIT.LT – IT Naujienos

   

Facebook komentarai