"Google" žengia į finansinių paskolų verslą

„Google“ pirmą kartą žengia į paskolų verslą. Pirmadienį ji Jungtinėje Karalystėje pradėjo programą, kuri finansuos reklamos „Google“ paieškos tinklalapyje įsigijimą, skelbia „Financial Times“.

Šis žingsnis žymi naują kovos lauką tarp didžiausių interneto įmonių. „Amazon“ praeitą savaitę sakė, kad ji pradėjo siūlyti paskolas nepriklausomiems pardavėjams, kurie siūlo savo produktos „Amazon“ tinklalapyje.

„Google“ kreditinių kortelių kūrimas rodo, kad įmonė stengiasi savo dideles pinigų sankaupas panaudoti įmonės reklamo verslo skatinimui.

„Google“ siūlys klientams mėnesinį kreditą nuo 200 JAV dolerių iki 100 tūkst. tam, kad jie galėtų sumokėti už naudojimasi „Adwords“, kuris deda reklamą šalia paieškos sistemos rezultatų.

Pasak „Google“, verslas nenaudoja šios programos tiek, kiek jiems reikėtų. Įmonė žada žemesnes palūkanų normas už esančias rinkoje.

„Google“ vadovai teigia neatmetantys galimybės, kad ateityje gali pradėti skolinti smulkiam ir vidutiniam verslui ir tam, kad šie galėtų įsigyti kitokių paslaugų.

   

Facebook komentarai