„ImpressPages CMS 2.1“ – tobulinama lietuviška turinio valdymo sistema

Lietuviška turinio valdymo sistema „ImpressPages CMS“, apie kurią jau esame rašę anksčiau, ir toliau juda į priekį bei tobulėja. Kūrėjai pristato naują 2.1 versiją, kurioje teigia atlikę nemažai svarbių patobulinimų.

Naujojoje versijoje galėsite rasti tokius patobulinimus:
  • Kontaktų formos valdiklis (su daug naujų nustatymų ir galimybių)
  • Dažniausiai užduodamų klausimų valdiklis
  • Failų naršyklės valdiklis (pagal daugelio pageidavimą)
  • Automatinis dizaino temos diegimas (vienu mygtuko paspaudimu)
  • Vartotojų moduliai (registracijos ir prisijungimo valdikliai)

Dizaino temos pakeitimai

Kūrėjų teigimu, buvo atliktas didelis darbas, kad temų perjungimas būtų labai paprastas. Su tuo susijęs sprendimas – tada, kai vartotojas pakeičia dizaino temą, kiekvienas dizaino „gabaliukas“ prisitaiko prie naujos temos automatiškai. Net paveiksliukai automatiškai perkarpomi iš originalių failų, kad tilptų į naujos dizaino temos dydžius. Žodžiu, norint įdiegti naują temą, užtenka paspausti „Install“. Ta proga kūrėjai paruošė specialią „IP Classic“ temą, kad vartotojai galėtų iš karto pajusti, kaip viskas veikia.

Toliau planuose – daugelio sistemos naudotojų prašomas „MultiSite“ įskiepis.

Kur sužinoti daugiau

Parsisiųsti ir išbandyti „ImpressPages“ sistemą galite šiame puslapyje, o jei norite daugiau paskaityti apie tai, kaip užsienyje sekasi šiems mūsų tautiečiams – apie juos rašė portalai WebmasterFormat ir WebDev3000, o taip pat galite paskaityti ir rusišką apžvalgą su komentarais, taip pat anksčiau šiame portale publikuotą straipsnį.

   

Facebook komentarai