„Inchcape Motors“ pristato naudotų automobilių prekybos internetinę svetainę

Didžiausia naujų automobilių prekybos bendrovė Lietuvoje UAB „Inchcape Motors“, atstovaujanti „Ford“, „Hyundai“, „Isuzu“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“ bei „Mitsubishi“, taip pat prekiaujanti visų markių naudotais automobiliais su garantija, pristato radikaliai atnaujintą naudotų automobilių pardavimo svetainę internete www.inchcape.lt/naudoti.

Nuo 2004 m. veikęs ir puikiai tarp pirkėjų pažįstamas puslapis www.vista.lt/naudoti nuo šiol nukreips lankytojus į naująją svetainę. Naujoje svetainėje klientai lengvai pastebės geriausią pasiūlymą, automobilius, kuriems taikomos nuolaidos. Patobulintoje paieškos sistemoje, pasirinkus pageidaujamus kriterijus, lankytojui bus pateiktas jo pageidavimus atitinkančių automobilių sąrašas, o taip pat iš karto bus matomi parduodamo automobilio privalumai.

Garantijos ir privalumai

Daugumai „Inchcape Motors“ parduodamų automobilių galioja bendrovės suteikiama 6 mėn. / 20 000 km garantija, 14 dienų automobilio pakeitimo garantija, be to, automobiliai yra techniškai visiškai tvarkingi - turi galiojančią techninę apžiūrą („Tuvlita“), jiems atlikta viso automobilio patikra. Prie tokių automobilių klientai matys specialius ženkliukus. Bendrovė taip pat parduoda automobilius, kuriuos klientai pateikia komiso pagrindais. Šiuos automobilius lankytojai taip pat atpažins iš specialaus ženkliuko.

Nuo šiol klientai, neradę pageidaujamo automobilio, gali atsiųsti užklausimą apie juos dominantį modelį. „Inchcape Motors“ vadybininkai pasistengs surasti pageidaujamą automobilį, pasiūlys panašų variantą arba praneš, kai toks automobilis atsiras sandėlyje. Dar viena naujovė „Inchcape Motors“ naudotų automobilių prekybos svetainėje – galimybė siūlyti savo kainą už dominantį automobilį. Taip klientams suteikiama galimybė derėtis net neatvykus į saloną.

Demonstraciniai automobiliai

Pastebėta, kad daug klientų domisi apynaujais automobiliais, kurie buvo naudoti bandomiesiems važiavimams. Klientų pageidavimu, naujajame puslapyje atsirado speciali skiltis – bendrovės demonstraciniai automobiliai. „Inchcape Motors“ prekiauja įvairių markių naujais automobiliais, todėl gali pasiūlyti didelį demonstracinių automobilių pasirinkimą. Demonstraciniai automobiliai įprastai pasižymi labai gausia saugumo ir komforto įranga, maža rida bei galiojančia gamintojo garantija – tai beveik nauji, bet parduodami už labai patrauklią kainą modeliai.

Tarptautinė kompanija „Inchcape“ pradėjo veiklą Lietuvoje 2007 m., įsigijus dalį bendrovių „Autovytaras“, „Vilniaus Vista“ ir „Vytaras“, o 2008 m. bendrovės „Vilniaus Vista“ ir „Vytaras“ tapo UAB „Inchcape Motors“. „Inchcape Motors“ naujų automobilių prekybos apimtims sumažėjus net 70%, naudotų automobilių pardavimo verslas tampa itin svarbia sritimi, nes šių automobilių pardavimai 2009 m., lyginant su 2008 m. krito mažiau – 38 %. Susidomėjimas naudotais automobiliais su garantija ir aiškia aptarnavimo istorija auga. Pastebima, kad Lietuvoje pirkėjai vis dažniau dairosi mažesnių B („Mazda2“, „Mitsubishi Colt“) arba C („Ford Focus“, „Hyundai i30“) klasės automobilių. Tokio tipo automobiliai yra ekonomiškesni už anksčiau mėgtus didelius ir galingus automobilius, be to, jų eksploataciniai kaštai (padangų keitimas, draudimas ir t.t.) taip pat mažesni.

2009 m. „Inchcape Motors“ pardavė 377 naudotus automobilius. Naudotų automobilių pardavimo salonai veikia „Vilniaus Vista“, „Kauno Vista“ bei „Klaipėdos Vista“ atstovybėse. Salonuose nuolat turėdama per 100 naudotų automobilių pasiūlą ir naują modernų internetinį puslapį, bendrovė „Inchcape Motors“ tikisi 2010 m. parduoti per 370 naudotų automobilių. Naujojoje naudotų automobilių prekybos internetinėje svetainėje siekiama aiškiai ir išsamiai pateikti informaciją apie parduodamus automobilius. Be to, lankytojai visada žinos, kokios akcijos vyksta „Inchcape Motors“ atstovybių servisuose ir naujų automobilių salonuose. www.inchcape.lt/naudoti svetainė, atsižvelgiant į lankytojų pastabas ir poreikius, bus nuolatos tobulinama.  Projektas įgyvendintas kartu su IT valdymo sprendimų kompanija „AGAIN IT".

   

Facebook komentarai