„InfoEra“ įsigijo Estijos IT bendrovę

Inžinerinius IT sprendimus teikianti UAB "InfoEra" plėtrą užsienyje pradėjo įsigydama kontrolinį analogiško profilio Estijos bendrovės „AruCAD Süsteemid“ akcijų paketą. Lietuviško kapitalo įmonė siekia aktyvinti kuriamų programinių sprendimų pardavimus svečiose rinkose ir dar šiemet planuoja atidaryti atstovybę Latvijoje.

Pasak UAB „InfoEra“ direktoriaus Šarūno Prokopimo, su įmone „AruCAD Süsteemid“ buvo bendradarbiaujama dar iki akcijų pirkimo sandėrio, ji Estijoje buvo atsakinga už Lietuvoje sukurtos programinės įrangos platinimą. „Nuo pat mūsų įmonės įsteigimo daugiausiai orientavomės į Lietuvos rinkai skirtų programinių sprendimų žemėtvarkininkams ir geodezininkams kūrimą, tačiau jau kurį laiką ruošėmės jas pradėti aktyviau pristatinėti užsienyje.

Bendradarbiavimas su Estijos bendrove parodė, kad mūsų sukauptą patirtį galime sėkmingai perteikti ir kitų šalių specialistams“, - sako „InfoEra“ direktorius Š. Prokopimas. Jo teigimu, pagrindinės bendrovės „AruCAD Süsteemid“ veiklos kryptys Estijoje nesikeis, o abi giminingos bendrovės siūlys programinę įrangą ir sprendimus architektams, projektuotojams, kelininkams, matininkams, konstruktoriams, nekilnojamojo turto valdytojams, savivaldybėms ir kitoms inžinerinius tinklus eksploatuojančioms valstybinėms institucijoms.

„Kaip ir mūsų bendrovė Lietuvoje, „AruCAD Süsteemid OÜ“ taip pat turi pasaulyje žinomų programinės įrangos kūrėjų „Autodesk“ ir „Transoft“ atstovavimo teises Estijoje, todėl planuojama didesnį dėmesį skirti Lietuvoje kuriamų produktų platinimui“, - teigia UAB „InfoEra“ direktorius. Anot jo, šiuo metu ieškoma panašaus pobūdžio bendradarbiavimo galimybių ir kaimyninėje Latvijoje.

Žinomus pasaulinius prekės ženklus atstovaujanti UAB "InfoEra" yra sukūrusi ir prekiauja tokiomis programomis kaip "GeoMap 3D", „GPS/CAD converter“, "GIS GeoMap", "Byla", "Inventorizacija", "Web GIS" ir kt. Įmonė bendradarbiauja su didžiausiomis užsienio informacinių technologijų kompanijomis: "Autodesk", "Microsoft", "Sokkia", "Riegl", "TomTom" ir kt.

   

Facebook komentarai