„Init“ Abonentų skyriaus dizaineriams – „Auksinė paletė“

Interjero konkurso „Metų interjeras‘10“ geriausiems interjerų kūrėjams išdalintos „Auksinės paletės“. „Auksine palete“ už geriausią apšvietimą apdovanoti „Init“ Abonentų skyriaus interjerą kūrę dizaineriai Agilė Mažonaitė ir Vilius Vanagas.

Vienos iš didžiausių kabelinės televizijos bendrovių Lietuvoje UAB „Init“ Abonentų skyriaus interjerą kūrę dizaineriai džiaugiasi įvertinimu, mat geriausius darbus rinko pripažinti užsienio architektai ir dizaineriai. Rinkdama nugalėtojus daugiausia dėmesio kompetentinga komisija skyrė originalumui, kūrybingumui, funkcionalumo ir estetikos įgyvendinimui, ir žinoma, profesionaliam atlikimui.

Šviesos ir šešėlių žaismas

Pirmame aukšte įkurtame Abonentų skyriuje sukurtas šviesos ir šešėlių žaismas. Kūrėjai atsižvelgė į įmonės veiklos ištakas. Telekomunikacijų bendrovė „Init“ savo veiklą pradėjo nuo kabelinės televizijos ir toliau teikiamas paslaugas plėtojo optiniais kabeliais, tad ant visos pagrindinės sienos dominuoja aštrios ir aiškios linijos, persipinantis šviesos ir šešėlių žaismas.

Vieninteliai spalviniai 115 m2 ploto Abonentų skyriaus akcentai yra įmonės logotipas ir ryškūs raudoni minkštasuoliai klientams. „Visas dėmesys turėtų būti sutelktas į tris didžiulius TV ekranus, demonstruojančius nepriekaištingą vaizdo ir šiuolaikinių telekomunikacinių galimybių erą, kurie netrukus bus pakabinti“, – teigia menininkai A. Mažonaitė ir V. Vanagas.

Geriausias apšvietimo projektas

Ypatinga reikšmė skirta apšvietimui – Abonentų skyriaus lubų paviršius tarsi išraižytas susikertančiomis šviečiančiomis linijomis, kurios gali šviesti keliais būdais: pabrėžiant tik susikirtimo vietas arba ignoruojant susikirtimo taškus.

   

Facebook komentarai