„Intel“ atskleidė „Wireless Display“ technologijos plėtros planus

San Franciske (JAV) vykstančiame bendrovės „Intel“ plėtotojų formue „IDF-2011" bendrovės atstovai atskleidė „Wireless Display“ (WiDi) technologijos diegimo planus. Jei juos pavyks įvykdyti, pirmieji šią technologiją palaikantys nešiojami kompiuteriai turėtų pasirodyti rinkoje jau šių metų pabaigoje

„Wireless Display“ suteikia galimybę bevieliu ryšiu transliuoti iš kompiuterio į televizoriaus ekraną didelės raiškos (HD) vaizdą. Prie televizorių turi būti jungiamas specialus signalus priimantis priedėlis. Iš pradžių „WiDi“ buvo planuojama diegti nešiojamuosiuose kompiuteriuose su antros kartos „Core“ procesoriais ir „Centrino“ „Wi-Fi“ ryšio moduliais.

Dabar „Intel“ atstovai pranešė, kad su „WiDi“ technologija bus suderinama naujoji „Cedar Trail“ mobilioji platforma, kurią planuojama pateikti rinkai šių metų pabaigoje. Joje bus naudojami pagal 32 nm technologiją pagaminti „Atom“ procesoriai. „Cedar Trail“ platforma bus diegiama naujuose „netbook“ ir „nettop“ tipo kompiuteriuose.

Pasak „Intel“ darbuotojų, „Wireless Display“ technologija planšetiniuose ir staliniuose kompiuteriuose bus pradėta plačiau naudoti 2012 metais. Ateityje ją planuojama naudoti ir išmaniuosiuose telefonuose. Taip pat numatoma, kad po kurio laiko „WiDi“ galės transliuoti aukštos kokybės garso srautą į „Hi-Fi“ buitinę garso įrangą.

   

Facebook komentarai