„Intel Ivy Bridge“ procesorių bus galima įsigyti už kiek mažiau, nei 50 JAV dolerių

Prieš keletą mėnesių lustų gamybos milžinas „Intel“ pristatė „Ivy Bridge“ architektūros procesorius, kurių kainos yra mažesnės nei 200 JAV dolerių. Šį kartą atskleista apie produktus, kurie bus dar pigesni, o jų kainos kai kuriais atvejais nesieks net 50 JAV dolerių.

Visgi visus tuos, kurie norėtų „Intel Core i“ procesoriaus, paremto „Ivy Bridge“ architektūra, už mažiau kaip 100 JAV dolerių, turėsime nuvilti. Pigiausias „Intel Core i3-3210” kainuos 117 JAV dolerių, o pigesni „Ivy Bridge“ architektūros procesoriai turės „Pentium“ ir „Celeron“ vardus.

Kaip matote lentelėje apačioje, nežvelgiant į jau aptartą „Intel Core i3-3210”, visi likusieji procesoriai turi du branduolius ir gali dirbti su dvejomis gijomis. Jie visi netgi naudoja tą patį, 650MHz dažniu besidarbuojantį „Intel“ grafikos branduolį. Skirtumas tarp jų, žinoma, yra nebent taktinis dažnis, arba kartais retai kam įdomus L3 spartinančiosios atminties dydis.

Tai turbūt bus paskutinis „Ivy Bridge“ architektūra pagrįstų procesorių linijos atnaujinimas, kuri jau turi daugybe atstovų. Dabar visi lauksime artėjančios „Intel Haswell“ architektūros su ne tik padidėjusia sparta, bet ir sparčiu integruotu grafiniu branduoliu. Tai - jau šių metų pavasarį.

   

Facebook komentarai