Pirmieji „GeForce GTX 660 Ti“ testai tikrai džiugina

Į portalo „TweakTown“ žurnalistų rankas kažkokiu būdu pateko vaizdo plokštės „nVidia GeForce GTX 660 Ti“ inžinerinis (arba etaloninis) egzempliorius. Šis grafinis adapteris kol kas oficialiai dar neanonsuotas, bet šaltinis nors ir nepateikė nuotraukų, nuo testų rezultatų publikavimo visgi nesusilaikė.

Juose „nVidia“ naujokė buvo palyginta su konkurentais, ir, galima sakyti, jog rezultatai tikrai nenuviliantys. Tačiau pirma pradėkime nuo „GeForce GTX 660 Ti“ specifikacijų.

Kaip matome žemiau pateiktoje iliustracijoje, grafinio procesoriaus taktinis dažnis yra mažesnis, nei tikėtasi: vietoj 980 MHz mes turime 915 MHz, tuo metu „GPU Boost“ režimas leidžia „atstatyti teisybę“ ir pakelti dažnį iki minėtų 980 MHz. CUDA branduolių skaičius, atvirkščiai, yra didesnis – 1344 vienetai (paskutinieji gandai jam priskyrė 1152 CUDA branduolius).

Magistralė, deja, 182 bitų, tokiu būdu galima kalbėti apie 144,2 GB/s duomenų pralaidą. Antra vertus, kompanijai nVidia – tai užduotis su visais žinomaisiais, kai galutinis produktyvumo rodiklis privalo tilpti į tam tikrą diapazoną. Sunkumai kyla tuomet, kai reikia išlaikyti tam tikrą spartos lygį kuo didesniame skaičiuje žaidimų, iš kurių kiekvienas turi savo charakterį.

Sprendžiant iš testų rezultatų, su kurių grafikais galima susipažinti žemiau, „GeForce GTX 660 Ti“ meta iššūkį netgi ne savo pagrindiniams konkurentams, kurie „sukiojasi“ ties  $200 riba – „AMD Radeon HD 7850“ ir „HD 7870“, o grafiniams adapteriams, kurie yra laipteliu aukščiau, o tai yra „AMD Radeon HD 7950“ ir „HD 7970“. Atsižvelgiant į tai, jog AMD visai neseniai atliko savo vaizdo plokščių kainų mažinimo procedūrą, jai bus labai nelengva kažką priešpastatyti „GeForce GTX 660 Ti“ invazijai.

   

Facebook komentarai