Pirmos personalizuotos verslo naujienos telefone

UAB "Verslo žinios", leidžiančios to paties pavadinimo dienraštį, valdančios naujienų portalą vz.lt, pristato naują Lietuvoje paslaugą - personalizuotas verslo naujienas telefone.

Iki šiol telefone verslo naujienas buvo galima skaityti tik adresu wap.vz.lt, dabar jos pateikiamos ir m.vz.lt. Šiuo puslapiu naudotis galės išmaniųjų telefonų, turinčių interneto naršykles, savininkai. m.vz.lt lankytojai dominančių naujienų srautą pasirinks pagal verslo sritis, raktinius žodžius - tai pirma Lietuvoje teikiama tokio pobūdžio paslauga telefone.

Kartu su "Nokia" kurtame puslapyje bus pateikiamos vz.lt ir dalis "Verslo žinių" naujienų. m.vz.lt nėra nei vienos reklamos. “Tai portalas skaitytojams, ne reklamdaviams. Kviečiame iki kovo 1 d. puslapiu naudotis nemokamai”, - sako Ugnius Jankauskas, "Verslo žinių" generalinio direktoriaus pavaduotojas. Jo teigimu, technologijų atsiradimas ir jų skvarba tarp VŽ tikslinės auditorijos - verslo sprendimų priėmėjų, lėmė tai, kad dabar buvo sukurtas m.vz.lt.  Demonstracinę jo versiją galima pamatyti http://vz.lt/mobilus.

   

Facebook komentarai