Planšetiniai kompiuteriai "Microsoft Surface" negaus 3G/4G modulio

Interneto portalas "Bloomberg", remdamasis savo anoniminiais šaltiniais, praneša, jog neseniai anonsuoti planšetiniai kompiuteriai "Microsoft Surface" debiutuos be 3G/4G modulių – būsimiems pirkėjams teks tenkintis tik Wi-Fi palaikymu. Tokia situacija galės pasikeisti tik tuomet, kai gamintojas išleis naują savo planšetės reviziją.

Kaip jau žinome, "Surface" dirbs su operacinėmis sistemomis "Windows 8 Pro" ir "Windows 8 RT", priklausomai nuo aparatinės platformos. Tai bus pirmas savarankiškas kompanijos bandymas patekti į sparčiai augančią planšetinių kompiuterių rinką. Reikia pažymėti, jog "Microsoft" kol kas nepateikė išsamių savo planšečių specifikacijų.

Neoficialiais duomenimis, "Surface" versija su ARM mikroprocesoriumi priklausys $500 – 600 kainų diapazonui, ir jei pasirodys masinėje vartotojų rinkoje, jai teks kovoti su tiesioginiu konkurentu "Apple iPad". Nežiūrint į tai, jog absoliuti dauguma planšetinių kompiuterių turi tik Wi-Fi palaikymą, 3G/4G modulio nebuvimas neleis deramai konkuruoti su naujuoju "iPad", kuris bent jau JAV rinkoje garantuotai palaiko ketvirtos kartos mobiliojo ryšio standartą LTE.

   

Facebook komentarai