Plateliuose – ledo skulptūros (Foto)

Į Platelius sugužėjo daugybė žmonių. Tik vasarą ežero pakrantė mato tiek lankytojų. Vaikai džiūgavo galėdami ne tik paspoksoti, bet ir užlipę palaipioti ant ledo skulptūrų. Sekmadienį prie Platelių ežero, šalia poilsiavietės „Linelis“ pirmą kartą buvo atidaryta ledo skulptūrų paroda.

Idėja surengti ledo skulptūrų parodą kilo Plungės savivaldybės tarybos nariui Albinui Klimui. Paklaustas, ar kitąmet vėl organizuos ledo skulptūrų kūrimą, sakė, jei Savivaldybė neskirs lėšų, tai nežinia ar vėl išvysime skulptūras. Šiemet idėjos įgyvendinimą parėmė pavieniai žmonės, verslininkai. Pasak A. Klimo, sumanymas pasiteisino su kaupu - apie tai liudija virš 4 tūkstančių tądien atvykusių žmonių.

Nuo vasario 1 dienos penkias dideles ir daugiau smulkesnių skulptūrų kūrė dvylika menininkų iš visos Lietuvos: Donatas Mockus, Mantas Mockus, Šarūnas Stirbys, Simonas Šidlauskas, Liutauras Griežė, Artūras Burneika, Andrius Sideravičius, Paulius Stanina, Tautvilas Povilionis, Pijus Česiūnas, Gintaras Česiūnas ir Lukas Šiurpšinskas. Norisi tikėti, kad šaltis nepasitrauks ir kūriniams iš ledo padės sulaukti pavasario…

   

Facebook komentarai