Pristatomas naujas itin modernus bankomatas

„Penkių kontinentų“ grupei priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) Lietuvoje ir Rytų Europoje pristato naują, itin modernų vokiečių gamintojo „Wincor Nixdorf“ bankomatą „ProCash 4000“.

Šis įrenginys, be kita ko, pritaikytas ir negalią turintiems žmonėms, išduoda bei priima grynuosius pinigus, leidžia atlikti skirtingas banko operacijas. Tačiau svarbiausia jo savybė ta, kad priimtus pinigus jis „atpažįsta“ ir grąžina į apyvartą (angl. recycling).

„Iki šiol ne tik Lietuvoje, bet daugelyje Rytų Europos valstybių dar nebuvo tokio lygio bankomatų. Yra įrenginių, kurie priima pinigus, tačiau jų negrąžina į apyvartą. Prisipildžius juose esančioms banknotų kasetėms, jas reikia keisti tuščiomis, o tai gerokai pabrangina bankomato eksploataciją“, – aiškina Mantas Baršys, BS/2 Rinkodaros skyriaus vadovas.

Jo teigimu, šie įrenginiai turėtų būti paklausūs tiek mūsų šalyje, kur pastaruoju metu bankai vienas po kito diegia grynuosius priimančius bankomatus, tiek kitose Baltijos šalyse, taip pat Rytų Europos valstybėse. „Pinigų inkasacija bankomatuose, tai yra tuščių banknotų kasečių keitimas pilnomis ir prisipildžiusių tuščiomis, – viena iš brangiausiai bankui atsieinančių paslaugų, susijusių su bankomatų eksploatacija. Mūsų pristatomas naujasis įrenginys leidžia iki minimumo sumažinti šias sąnaudas“, – sako M. Baršys.

Aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantis bankomatas „ProCash 4000“ „atpažįsta“ 120 skirtingų nominalų banknotų. Iš viso įrenginyje gali tilpti iki 12,5 tūkst. banknotų.

BS/2 yra oficiali „Wincor Nixdorf“ partnerė Lietuvoje ir dar 14 valstybių Rytų Europoje bei NVS. Lietuvos bendrovės paslaugos ir produktai parduodami daugiau nei 60-yje pasaulio šalių.

   

Facebook komentarai