Robotų konstravimo pamokėlės - mokykis iš geriausių!

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotų tarptautinių robotų kovos nugalėtojai dalinsis savo žiniomis apie robotų konstravimą. Nemokamose pamokose galės dalyvauti visi norintys. Į robotų konstravimo pamokėles kviečiame lapkričio 19 d. 17 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

„Nusipirkti gamykloje surinktą robotuką gali kiekvienas, tačiau  ne dažnas gali pasigirti galįs sukonstruoti jį savo rankomis. Tikimės pritraukti kūrybingo ir inovacijomis besidominančio jaunimo. Neabejojame, kad technika besidomintys jaunieji kūrėjai vėliau taps puikiais savo srities specialistais ir padės Lietuvoje populiarinti novatoriškas idėjas ir technologijas “ , - sakė KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Pamokėlėse bus teikiama ir praktinės, ir teorinės žinios, padėsiančios suprasti robotų konstravimo subtilybes. Teorinėje dalyje bus nagrinėjama, kokių žinių bei pasiruošimo reikia norint sukonstruoti sumo kautynių robotą. Praktinėje dalyje dalyviai susipažins su jau sukonstruotais robotais, išmoks  jų pagaminimo paslaptis.

Robotus konstruoti padės: Vitalij Rodnov, Egidijus Vedeikis, Dmitrij Fiodarov.

Daugiau informacijos: www.kmtp.lt

Projekto rėmėjai: Klaipėdos mokslų ir technologijų parkas; IRobot

   

Facebook komentarai