Rožinis Playstation - Europai

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) paskelbė apie rožinio Playstation 2 (Pink Playstation 2) išleidimą. Įrenginys debiutavo Games Convention renginyje Leipcige 2006 metų rugpjūčio 23-27 dienomis.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) plečia savo produktų liniją Europoje, pateikdama rožinį PlayStation 2. Tokia neįprasta spalva nudažytas vaizdo žaidimų kompiuteris pateiktas rinkai ribotu tiražu ir bus parduodamas tik kelių Europos šalių tiekėjų, pradedant nuo 2006 metų lapkričio. Kartu su kompiuteriu žaidimų megėjai komplekte gaus du rožinius analoginius kontrolerius (Dualshock 2) ir ne mažiau rožinę atminties kortelę (8 MB). Jeigu jūs iki šiol norėjote savo dukrai padovanoti banalią Barbę, jums yra visi šansai nustebinti vaiką ir vietoj lėlės padovanoti tokį nestandartinį PS2.

Įvertinant vis didėjantį PlayStation 2 populiarumą bei sparčiai populiarėjančius žaidimus, tokius kaip BUZZ ir SingStar, sprendimas gaminti rožinį žaidimų kompiuterį atspindi augančią ir įvairią PlayStation demografiją.

Nuo PlayStation 2 pardavimų Europoje pradžios (2000 lapkritis) šioje SCEE rinkoje buvo parduota beveik 40 milijonų vienetų šių įrenginių.

Parengta pagal: Sony Computer Entertainment Europe Announces Introduction of Pink PlayStation 2 - To debut at Games Convention, Leipzig, 23-27 Aug 06

http://www.scee.presscentre.com/Content/Detail.asp?ReleaseID=4250&NewsAr...

   

Facebook komentarai