Žmonių pasaulis

Apie 6,2 milijono puslapių dokumentų, nuotraukų ir kitokių CŽV duomenų – tiek informacijos išanalizavęs specialus JAV Senato komitetas 2014-ųjų gruodį paskelbė savo darbo ataskaitą.

Sužaidė: 26

Kung fu meistras iš Kinijos sugebėjo nuvilkti net septynis „Audi“ automobilius.

Sužaidė: 3

Stokholme, Karolinska institute paskelbti 2014 metų Nobelio premijos fiziologijos ir medicinos srityje laureatai – jais tapo Johnas O'Keefe'as, kuriam skirta pusė premijos ir May-Britt Moser be

Sužaidė: 0

Leidykla „Vaga“ parengė legalią ir kokybišką el.

Sužaidė: 1

Kai prieš pat Krymo referendumą Jungtinių Tautų Saugumo Taryba siekė priimti rezoliuciją, raginančią viso pasaulio valstybes nepripažinti jo rezultatų, niekam nebuvo nuostabu, kad Rusija pasiūl

Sužaidė: 2

Laikraštyje „The Washington Post“ žurnalistas Willas Eglundas savo straipsnyje rašo, kad Rusijos valdžios pareigūnų galvose vėl atgijo Sovietų Sąjunga.

Sužaidė: 3

Lietuva – Šaltąjį karą išgyvenusi, Baltijos jūros pakraštyje esanti valstybė.

Sužaidė: 1

Jau anksčiau rašėme apie Škotijoje esančią alaus daryklą "BrewDog", kuri parduoda 32% alkoholio turintį alų.

Sužaidė: 0

Praeitą ketvirtadienį Osle oficialiai atidaryta "angelų mokykla", kurią įkurė pati Norvegijos pricesė Maertha Louise.

Sužaidė: 2

Vokiečių menininkas Daniel'is Hafner'is šiam kūrybiniam projektui pavadinimu "Wald" ("Miškas") sunaudojo apie pusę tonos 1,5m pločio popieriaus rulonų.

Sužaidė: 1

Turbūt teko girdėti žodžių junginius "laboratorinė pelė" arba "bandomasis triušis".

Sužaidė: 2

Galbūt manote, kad jūsų darbas prastas, tačiau jūsų darbdavys bent neatima iš jūsų kėdės, ant kurios galima būtų atsisėsti darbo metu, ir neįrengia sirenų, kurios įsijungia vos tik jūs sulėtinate ž

Sužaidė: 0

"YouTube" vartotojas pseudonimu 'rhauf1' portale patalpino video, kuriame pristato originalią savo paties rankomis konstruotą transporto priemonę "Chainlink".

Sužaidė: 0

Visi žinome, jog šarminės baterijos labai teršia gamtą, jei jos išmetamos kur papuola arba neperdirbamos. Tinkamiausias būdas jomis atsikratyti - nusiųsti į specialius perdirbimo centrus.

Sužaidė: 0

Naujasis žaidimas vadintųsi "Float Ball" ("floutbolu"). Jis apjungtų kai kuriuos krepšinio bei futbolo elementus ir būtų žaidžiamas visiško ar bent dalinio nesvarumo sąlygomis.

Sužaidė: 1

Kada tie "Google" darbuotojai randa laiko dirbti, kai darbovietėje – šitiek pagundų?

Sužaidė: 5

Sanfrancisko bankininkas 2005 metų sausio 11 dieną savo "Jaguar" markės automobiliu partrenkė ir mirtinai sužalojo 55 metų amžiaus moterį.

Sužaidė: 0

Kad pamatytų, kaip atrodo mūsų kūno temperatūra, kai mes atliekame įprastus, kasdienius veiksmus, "BuzzFeed" sugalvojo juos nufilmuoti infraraudonųjų spindulių kamera.

Sužaidė: 0

JAV komercijos departamentas oficialiai pristatė video, kuriame demonstruojama, kokiu greičiu nevaldomai įsiliepsnoja sausa eglutė.

Sužaidė: 1

Motokrosininkas, "X-Game" aukso medalio laimėtojas ir "Subaru USA" ralio automobilio vairuotojas Travis Pastrana dar kartą nusprendė imtis naujos veiklos ir padaryti ką nors tokio beprotiško, dėl k

Sužaidė: 1

Brazilijoje, netoli Fortalezos, įrengtas vandens atrakcionų "Beach Park" parko kalnelis "Insano" įrašytas į pasaulio "Guinness" rekordų knygą.

Sužaidė: 0

Trumpą filmuką "It's a Bird" sukūrė animatorius Charley Bowers'as, režisavo Harold'as L. Muller'is.

Sužaidė: 1

Tom'as Williamson'as yra vienas iš 15 "Lipton YouTube" rengiamo talentų konkurso finalistų. Jo šou susideda iš "Lego" modelio surinkimo neatidarytame maišelyje.

Sužaidė: 0

Sekmadienį sunkiosios muzikos gigantai „Metallica“ surengė bene neįprasčiausią pasirodymą savo karjeroje – koncertą šalčiausiame žemyne.

Sužaidė: 0

Siekdami padidinti savo personalo darbo produktyvumą, kompanijos "Microsoft" padalinio Kinijoje vadovai į darbą bus vežami autobusais, kuriuose kiekvienam keleiviui įrengtos kompiuterizuotos darbo

Sužaidė: 0

"Mitų griovėjų" ("Mythbusters") aistra sprogmenims pasireiškė šiek tiek nekontroliuojamomis pasekmėmis - šios savaitės pradžioje Esparto (Kalifornija, JAV) miestelio apylinkėse detonavus 230kg amon

Sužaidė: 0

Kartais pasitaiko, jog skrudinama duona taip ir "neiššaunama" iš skrudintuvės.

Sužaidė: 0

Į tokias istorijas tikriausiai daug kas norėtų tiesiog užmerkti akis, tačiau nepaisant to, interneto poveikis žmonėms darosi neprognozuojamai didelis.

Sužaidė: 1

Manote, kad jūsų lankomo ežero, upės ar jūros paplūdimys karštą vasaros dieną perpildytas poilsiautojų?

Sužaidė: 0

Kai praėjusį penktadienį 56-erių Chrisas Reinoldsas (Chris Reynolds) atsidarė į elektroninį paštą atsiųstą savo banko sąskaitos išrašą, liko maloniai nustebintas 92 233 720 368 547 800 JAV dolerių

Sužaidė: 11

Mirtina liga sirgusi dešimtmetė Colby Curtin savo mamai pasakė, kad ji norėtų išgyventi iki kol pasirodys naujasis "Pixar" animacinis filmas "Up".

Sužaidė: 0

Vienoje iš rytų šalių platinamas vaikiškas žaislas pavadinimu "Kaba Kick" imituoja... "rusišką ruletę".

Sužaidė: 0

Tie, kurie buvo patekę į Sajdnajos kalėjimą Sirijoje ir iš jo ištrūko gyvi, savo prisiminimais dažna dalijasi nenoriai – jie sukelia per daug skausmo.

Sužaidė: 1

Ar prisimenate animacinį serialą "Speed Racer"? Dabartiniu metu pagal jį ruošiamasi kurti filmą, kuriame vaidins aktoriai Emile Hirsh, Matthew Fox, John Goodman, Susan Sarandon ir Christina Ricci.

Sužaidė: 0

Menininkas Brett Dickins užsiima kinetinių skulptūrų konstravimu. Visos dalys, išskyrus variklį, yra pagamintos iš medienos.

Sužaidė: 0

Šis jaunos moters portretas kadaise buvo pripažintas žymaus Renesanso laikų dailininko Rafaelio kūrinio klastote ir vienų Italijos rūmų rūsiuose pragulėjo 40 metų.

Sužaidė: 1

Legendinį "Titaniką" aptikęs žmogus atskleidė, jog visos šios paieškos buvo tik priedanga tikrajai misijai, kurios metu buvo vykdoma dviejų Šaltojo Karo metais nuskendusių atominių povandeninių lai

Sužaidė: 0

"Tour of Utah" dviračių lenktynėse nufilmuotas šiurpus epizodas, kaip į 180 laipsnių posūkį nuo kalno milžinišku greičiu (galbūt dėl stabdžių gedimo?) atlekia dviratininkas.

Sužaidė: 0

Gėrimo "Unagi Nobori" skonis ne tik primena ungurį, bet ir pats gėrimas iš tiesų yra pagamintas iš ungurio.

Sužaidė: 0

Kol visas pasaulis šiurpsta dėl ebolos viruso, pora gudragalvių ieško progos pasipelnyti.

Sužaidė: 0

Kažin ar kas nors galėjo tikėtis, jog toks reiškinys kaip prekių išpardavimas prekybos centre gali būti prilygintas riaušėms arba masinei psichozei.

Sužaidė: 0

Staiga pravirkusio berniuko aplinkiniai klausia, kas nutiko. Šis sriūbaudamas aiškina, kad pametė rutuliuką. Kokį? Nedidelį, apvalų, žalią.

Sužaidė: 3

Tikriausia daugelis pamenate vieną įspūdingiausių filmo "Žvaigždžių karai" ("Star wars") atributą - pagrindinio herojaus Luko Skywalker'io šviesos kardą?

Sužaidė: 0

Silicio slėnis diktuoja ne tik technologijų ir gyvenimo stiliaus madas. Kitas permainų taikinys – jūsų darbo vieta

Sužaidė: 0

Kai fiziko Richardo Feynmano paklausė, su kuo iš nebegyvenančių norėtų pasikalbėti, ir ką pasakytų, jis atsakė: „Su savo tėvu.

Sužaidė: 0

Per du mėnesius – apie 32 tūkst. kilometrų. Tiek žada nukeliauti pasaulio žiniasklaidos dėmesį prikaustęs rašytojas Scottas Keyesas.

Sužaidė: 0

Egzistuoja daugybė būdų sukelti visuotinį chaosą. Tikriausiai vienas iš kūrybiškiausių – 1,5 milijono balionų su heliu paleidimas į laisvę viduryje miesto siekiant Pasaulio Gineso rekordo titulo.

Sužaidė: 0

Harmon.ie portalo atliko tyrimo duomenimis, kasmet Jungtinėse Valstijose vidutinis įstaigos darbuotojas išvaisto daugiau nei 10 tūkst.

Sužaidė: 0

Nuo fantastikos bestselerių ekranizacijų iki naujausios "Žvaigždžių karų" dalies – panašu, kad 2015-aisiais kosminės fantastikos kino gurmanams nuobodžiauti nebus kada.

Sužaidė: 0

Šia­me są­ra­še, aiš­ku, nė­ra pa­čių ži­no­miau­sių pa­veiks­lų, ka­ban­čių vals­ty­bi­niuo­se pa­sau­lio mu­zie­juo­se ir pri­klau­san­čių jiems, ne­at­si­žvel­gia­ma į in­flia­ci­ją ir ja­me

Sužaidė: 6

Po komunizmo žlugimo praėjo daugiau nei du dešimtmečiai, tačiau Europa vis dar išlieka aiškiai padalinta į dvi dalis. Imkime, tarkim, eismo įvykių statistiką.

Sužaidė: 0

Be įvairių turtingiausių ir įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašų, „Forbes“ sudaro ir dar vieną – 10 ieškomiausių pasaulio nusikaltėlių sąrašą.

Sužaidė: 1

Pasaulyje laisvai liejasi ne tik mintys, bet ir gerokai apčiuopiamesni dalykai. Tiesa, išsilieja ne tik nafta, teršalai, gyvsidabris, lava ar kiti išsilieti linkę objektai.

Sužaidė: 0

.ku.oc.phargeleT ųtirb aibleks ,ialubta ablak iavsial sij – ąmijėbeg įtnaiknertirp irut (tessiB noremaC) satesiB sanoremaK sojitokŠ ši sakuinreb ųtem seitmišeD

Sužaidė: 1

Kinas, kuris kalėjime už žmogžudystę praleido beveik 10 metų, buvo paleistas į laisvę, nes paaiškėjo, kad jo tariama auka yra gyva, praneša BBC.

Sužaidė: 0

Nuo 2001 rugsėjo vienuoliktosios joks kitas baubas kaip neišsikerojo vakariečių širdyse, kaip terorizmo grėsmė.

Sužaidė: 1

Visi seniai žinom, kad WD 40 universalumu beveik prilygsta Coca Colai... Vis dėlto nuostabai vietos dar tikrai yra.

Sužaidė: 4

Jau greitai Lietuvos kino teatrus pasieks naujas niūrios postapokaliptinės fantastikos veiksmo filmas "Beprotis Maksas: įniršio kelias" (Mad Max: Fury Road).

Sužaidė: 0

„Ebay“ yra vienas žymiausių elektroninės prekybos tinklapių. Kaip ir sako pavadinimas, tai yra prekyvietė, kurioje mokėjimai yra atliekami internetu.

Sužaidė: 0

Kalbos evoliucija primena biologinę – ji vyksta palengva, karta po kartos, tad nėra aiškaus lūžio taško tarp vienos kalbos ir iš jos išsivysčiusios kitos.

Sužaidė: 8

Vien protu Rusijos nesuprasi… Bet skaičiai gali padėti.

Sužaidė: 5

Tikriausiai kiekvienas turime savo mėgstamų knygų sąrašą – jei ne visą sąrašą, tai bent vieną mylimą knygą.

Sužaidė: 0

Krasnodaro krašte gyvena būsimas, o iš dalies net ir dabar jau esamas mokslo genijus - dešimtuosius metus einantis Andrejus Chlopinas (Андрей Хлопин).

Sužaidė: 0

Daugia-giga-pikselinės miestų panoramos yra užburiančios. Tai kažkas panašaus į dairymąsi po atokiausias miesto kerteles pro teleskopo objektyvą.

Sužaidė: 0

Tęsdama tradiciją, „Ekonomika.lt“ trečią kartą skelbia 100 turtingiausių Lietuvos žmonių sąrašą.

Sužaidė: 3

Pasimokykite tikro darbštumo ir optimizmo iš moters, kuri jau 85-erius metus dirba. Taip, gerai išgirdote – 85 metus ji darbuojasi, o jai pačiai šiemet sukako 100 metų.

Sužaidė: 0

„Atėjo sunkūs laikai, visi politikai korumpuoti, o socialinė struktūra tiesiog griūva“. Kieno tai žodžiai? Donaldo Trumpo? Bernie Sanderso? Nigelo Farage`o? O gal Marine Le Pen?

Sužaidė: 0

Kaunietis Stanislovas Grigas šeštadienį šventė 110-ąjį gimtadienį.

Sužaidė: 0

Kalbant apie namų ūkių turtą, atrodo, kad Rusija apsuko pilną ratą.

Sužaidė: 0

Lietuvoje vasaros pabaigoje duris atvėrusi švedų baldų ir namų apyvokos prekių milžinė IKEA, panašu, ruošiasi užkariauti pasaulį.

Sužaidė: 0

Ekspertai patvirtino, kad iš tikrųjų protingi žmonės abejoja savo gebėjimais. Ar esate vienas iš jų? Šiame straipsnyje – 12 ženklų, kurie gali reikšti, kad esate protingesni nei manote.

Sužaidė: 0