„Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padaliniui suteikti informacijos saugumo ir IT paslaugų vadybos ISO sertifikatai

„Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padaliniui (anksčiau – „Fermentas“) suteikti sertifikatai, patvirtinantys, kad bendrovėje įdiegta informacijos saugumo vadybos sistema atitinka ISO 27001, o informacinių technologijų paslaugų vadybos sistema – ISO 20000 standartus.

„Thermo Fisher Scientific“ (TFS) yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. TFS Vilniaus padalinys tapo pirmąja Baltijos šalyse įmone, kurioje įdiegtos šios abi vadybos sistemos. Naujos sistemos leido bendrovei padidinti darbo našumą ir optimizuoti veiklos sąnaudas.

„Efektyvus ir saugus informacijos valdymas – vienas iš svarbiausių šiuolaikinio verslo uždavinių. Ypač tai aktualu bendrovėms, kurių konkurencingumas yra grįstas unikaliomis žiniomis ir intelektine nuosavybe“, – teigia TFS Vilniaus padalinio generalinis direktorius Algimantas Markauskas. „Naujos sistemos labiau struktūrizavo procesus, susistemino mūsų patirtį. Jas diegiant buvo remtasi geriausiomis pasaulinėmis praktikomis“, – pabrėžia TFS Vilniaus padalinio direktoriaus pavaduotoja kokybei Edita Aukštikalnienė.

Informacijos saugumo vadybos sistema apima visą bendrovės veiklą. Ji ne tik užtikrina informacijos konfidencialumą, bet ir sumažina riziką jos netekti, padeda racionaliau naudoti išteklius. IT paslaugų vadybos sistema yra skirta įmonės vidinėms IT paslaugoms valdyti. Sistemos diegimo rezultatas – išaugęs IT ūkio našumas ir jo optimizavimas.

Diegiant naująsias sistemas, TFS Vilniaus padalinį konsultavo bendrovės „VORAS Consulting“ specialistai, o jas sertifikavo tarptautinė sertifikavimo įstaiga „Bureau Veritas“. Pasak bendrovės „VORAS Consulting“ direktoriaus Pauliaus Petrėčio, TFS Vilniaus padalinys yra viena iš nedaugelio pasaulio biotechnologijos kompanijų, kurių vadybos sistemos sertifikuotos pagal abu ISO 20000 ir ISO 27001 standartus.

Apie „Thermo Fisher Scientific“

„Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonės misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Įmonėje dirba apie 35 tūkst. darbuotojų, metinės pajamos – daugiau nei 10 mlrd. JAV dolerių. „Thermo Fisher Scientific“ klientai – farmacijos ir biotechnologijos įmonės, ligoninių ir klinikų diagnostikos laboratorijos, universitetai, mokslo institutai ir valstybinės agentūros, aplinkos ir procesų kontrolės institucijos. Įmonės vertę kuria du pagrindiniai prekių ženklai – „Thermo Scientific“ ir „Fisher Scientific“. Jie garantuoja nuolatinę technologinę plėtrą ir geriausias produktų ir paslaugų įsigijimo sąlygas. „Thermo Fisher Scientific“ produktai ir paslaugos padeda greičiau atlikti mokslinius tyrimus ir sėkmingai spręsti problemas, su kuriomis susiduriama atliekant tiek sudėtingus eksperimentus, tiek kasdienius tyrimus. Daugiau informacijos – tinklalapyje www.thermofisher.com.

   

Facebook komentarai