„Thuraya XT-Pro Dual“: pirmasis pasaulyje dviejų režimų telefonas, su kurio ryšį turėsite bet kur, net ir dykumos viduryje (Video)

„Thuraya“ yra viena iš nedaugelio kompanijų, kurios specializuojasi palydovinio ryšio telefonams teikimu Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Australijoje ir Afrikoje. Bendrovė taip pat užsiima savo palydovinių telefonų gamyba.

Dažnai apie tokius prietaisus negalima daug pasakyti, nes jų pagrindinė funkcija – palaikyti stabilų ryšį ekstremaliausiomis sąlygomis. Tačiau naujasis „XT Pro Dual“ įdomus tuo, kad yra pirmasis pasaulyje dvejopo režimo telefonas, kuris palaiko dvi SIM korteles: viena skirta palydoviniam ryšiui, o antroji veikia GSM tinkle.

„Thuraya XT Pro Dual“ turi įdiegtą „Always On“ funkciją, kuri leidžia vartotojams perjungti skambučius, neatjungus abiejų SIM kortelių palaikomo ryšio. Taigi, su šiuo telefonu beveik visur ir visada turėsite ryšį. Miestuose galite naudoti GSM tinklus, o neapgyvendintose vietovėse su prasta aprėptimi pereiti prie palydovo.

„Thuraya“ tinklas apima daugiau nei 160 šalių Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Australijoje.

Gamintojas tikina, kad „XT Pro Dual“ taip pat yra pirmasis pasaulyje telefonas su pažangiomis sekimo galimybėmis, paremtomis iš anksto nustatytais laiko intervalais, įveiktu atstumu ir judėjimu pasirinktoje vietovėje.

Be to, jis turi SOS mygtuką pagalbos iškvietimui.

Prietaisas yra apsaugotas nuo dulkių ir vandens, o ekraną saugo „Gorilla glass“ stiklas. Integruotos baterijos pakanka 11 valandų pokalbio metu arba 100 valandų budėjimo režimu.

 

 

   

Facebook komentarai