„Tieto“ ir „Microsoft“ telekomunikacijos bendrovėms teiks „Unified Communications“ sprendimų integravimo paslaugas

„Tieto“, bendradarbiaudama su „Microsoft“, visame pasaulyje teiks „Unified Communications“ sprendimų integravimo į telekomunikacijos bendrovių tinklų infrastruktūrą paslaugas.

„Tieto“ sudaro galimybes įmonėms prijungti savo tinklus prie telekomunikacijos bendrovių tinklų, taip sukuriant visapusiškai integruotas ir unifikuotas komunikacijos sistemas. Tokio pobūdžio kompetencija ir „Microsoft Unified Communications“ diegimo patirtis leidžia sprendimus patikimai ir greitai integruoti į telekomunikacijos bendrovių tinklus.

„Tieto“ ir „Microsoft“ aljansas telekomunikacijos bendrovėms leidžia išplėsti bazinę savo tinklų infrastruktūrą ir jų galimybes, o taip pat – kurti naujas, tobulesnes komunikacijos paslaugas, padidinant visuotinę galutiniams vartotojams teikiamų paslaugų vertę. Unifikuotos komunikacijos sistemos integravimas į telekomunikacijos tinklą reikalauja išsamių techninių žinių ir šių sektorių išmanymo, o taip pat – norminių aktų, tinklo įrangos ir komunikacijos protokolų išmanymo bei esamų paslaugų ir tinklų valdymo modelių supratimo.

Bengtas Mioleris (Bengt Möller), „Tieto“ Telekomunikacijų ir žiniasklaidos padalinio vadovas, teigia: „Tieto“ yra puikiai pasirengusi patenkinti telekomunikacijos bendrovių poreikius, remdamasi didžiule patirtimi tinklų plėtros, sistemų integravimo ir konsultacijų srityse. „Tieto“ ir „Microsoft“ aljansas teiks visapusiškas integravimo paslaugas telekomunikacijos įmonėms ir padės jiems greičiau integruoti bei pateikti į rinką „Microsoft Unified Communications“ sprendimus, įdiegtus į jų tinklus.“

Kimas Deilis (Kim Daly), „Microsoft“ „Office Communications Server“ Klientų ir partnerių grupės generalinis direktorius, sako: „Microsoft“ yra labai patenkinta bendradarbiavimu su „Tieto“ diegiant „Unified Communications“ sprendimus telekomunikacijos sektoriuje. Mus ypač džiugina „Tieto“ patirtis telekomunikacijos ir žiniasklaidos srityse: čia ji gali pasigirti ilgalaikiais sėkmingais santykiais su didelėmis įmonėmis. Bendradarbiaudama su „Tieto“, „Microsoft“ galės geriau išnaudoti „Unified Communications“ sprendimų, diegiamų įmonės tinkle arba jo išorėje, funkcionalumą ir klientams galės pateikti labai įdomių plėtros scenarijų.

„Tieto“ ir „Microsoft“ pasauliniu mastu bendradarbiauja jau daugiau kaip 15 metų. Per šį laiką įgyvendinta daug įvairių bazinės infrastruktūros ir specializuotų sprendimų kūrimo ir diegimo projektų: dirbta su telekomunikacijos, finansų, gamybos, prekybos, miškų ūkio įmonėmis, valstybinėmis institucijomis, sveikatos apsaugos ir kitų sričių organizacijomis.

Nuo 2007 metų „Tieto“ aktyviai dalyvauja „Microsoft“ programoje „Voice SI Partner“. Bendrovei suteiktas „Microsoft“ auksinio partnerio („Gold Certified Partner“) statusas, ji yra „Microsoft Global Managed Alliance“ narė. Visame pasaulyje „Tieto“ yra sukaupusi didžiulę „Microsoft“ sprendimų diegimo ir aptarnavimo praktiką. Bendrovėje dirba 3,5 tūkst. „Microsoft“ ekspertų, iš kurių daugiau kaip 1,1 tūkst. yra pelnę „Microsoft Certified Professional“ pažymėjimus. „Tieto“ tarptautinėje svetainėje internete rasite spaudos konferencijos vaizdo įrašą, bendrovių atstovų interviu, jų asmenines biografijas ir pranešimus kitomis kalbomis: http://www.tieto.com/pressbriefing 

   

Facebook komentarai