„Toyota“ atskleidė įspūdingo dizaino sportinį automobilį

Pirmadienį Jungtinių Valstijų Detroito mieste prasidėjusioje tarptautinėje automobilių parodoje naujieną pateikė Japonijos automobilių gamintoja „Toyota Motor Corp“. Ji pristatė koncepcinį sportinio automobilio modelį „Toyota FT-1“.

Tikimasi, kad šis modelis užpildys spragą, kuri sportinių modelių gamoje atsirado prieš dešimtmetį nutraukus „Toyota Supra“ gamybą, praneša „Reuters“.

Gamintojų teigimu, FT-1 pavadinime užšifruota frazė „Future Toyota“ (liet. - Ateities Toyota). Kompanija apie technines detales kol kas nekalba tvirtindami, kad tai – demonstracinis modelis, atskleidžiantis, kaip ateityje atrodys sportinis „Toyota“ automobilis. Ar jis vadinsis „Supra“, gamintojai kol kas neatskleidžia.

Naujasis „Toyota FT-1“ tapo vienu iš įmonės generalinio direktoriaus Akio Toyoda bandymų suteikti spindesio Japonijos automobilių gamintojui, geriau žinomam ne įspūdingais modeliais, o kokybe ir patikimumu. Tiesa, nors „Toyota Supra“ pardavimai niekada ir nebuvo aukšti, tačiau šis modelis visgi buvo vertinamas tarp sportinių automobilių gerbėjų.

   

Facebook komentarai