Apokalipsė

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žemėje įvyko katastrofa ir niekas nežino dėl ko. Šiuo metu žemėje vyrauja 3 žmonių rūšys, tačiau visos jos siekia išsilaisvinimo. Žaidime įsikūnysi į gladiatorių, kuris turi kautis už savo išlikimą.

Iš pradžių turėsi pasirinkti, kuriai rūšiai nori atstovauti. Kiekviena rūšis turi pristatomąjį filmuką, kurį galėsi peržiūrėti prieš pasirinkdamas. Tuomet pasirink žaidimo sudėtingumą ir nustatyk pradinius savo kario nustatymus.

Pateksi į žaidimo miestą, kuriame yra pirklio užeiga, kareivinės, smuklė ir išėjimas į kovų areną. Pirklio užeigoje galėsi įsigyti įvairių prekių padėsiančių pulti ir gintis, susiremontuoti turimas ir taip pat parduoti. Kairėje pusėje matysi galimas prekes, o dešinėje jau tavo turimas. Užvedęs pele ant bet kokios prekės, pamatysi jos aprašymą. Norėdamas pirkti, nutempk pele pasirinktą prekę nuo prekystalio į savo pirkinių lentyną. Norėdamas ką nors parduoti, padaryk priešingą veiksmą. Ginklų ir šarvų taisymą taip pat rasi šalia pirklio prekystalio. Nusipirkęs ginklų ar šarvų, juos įmontuosi pele nutempdamas į atitinkamą vietą apačioje dešinėje.

Kareivinėse galėsi keisti įmontuotą įrangą ir kitus nustatymus – didinti įvairius pačio kario, ginklų ir panašius parametrus.

Šalia įėjimo į areną yra smuklė, kurioje galėsi nusisamdyti pagalbininkų kovose. Kuo daugiau pinigų sumokėsi, tuo platesnį pasirinkimą turėsi. Daugiausiai pasisamdyti galėsi 2 pagalbininkus. Apžiūrėjęs visas gladiatorių korteles ir išsirinkęs tau tinkamiausią, spausk 'Hire'.

Kovų arenoje vyksta mirtinos kovos. Kovos principas – apgalvotai pasirinkti ėjimus bei priemones ir nugalėti priešininkus. Viršuje matysi įvairius kovotojų parametrus. Paspaudęs ant priešininko galėsi pasirinkti kaip jį pulti. Paspaudęs ant savo gladiatoriaus pasirinksi, kaip ginsiesi. Kova susideda iš raundų, o vienas raundas – po vieną kiekvieno kovotojo veiksmą. Kaunamasi iki mirties. Po kovos galėsi pasirinkti bet kurio vieno kario vieną jo turimą ginklą arba kitą atributą ir pasiimti sau.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Negražus futbolas Sužaidė:3
Dėžių surinkėjas Sužaidė:1
Pastatyk miestą Sužaidė:4
Raganos kelionė Sužaidė:4
Nobojuki burys Sužaidė:5
Rudolfas Sužaidė:2
Ar moki žaisti ša... Sužaidė:85
Eipril ir Busteri... Sužaidė:6
Akmens amžiaus Se... Sužaidė:30
Greitkelio patrul... Sužaidė:5
Dangaus ataka Sužaidė:4
Ar sugebėsi pamat... Sužaidė:42
Žaliasis šokėjas Sužaidė:1
Kai aš jaunas buv... Sužaidė:4
Kas taps pačiu ge... Sužaidė:25
Branduolinis erel... Sužaidė:1
Bėk Ronaldo, bėk Sužaidė:17
Kalėdų šauklys Sužaidė:1
Skruzdėlių keliai Sužaidė:5
Vaikų ralis Sužaidė:1
Nuogas bėgimas Sužaidė:4