Brangakmenių labirintas: paskutinė dalis

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tai strateginis žaidimas, kuriame turėsi apginti nuo įvairių vabzdžių monstrų centrinį deimantą. Žaidime daug įvairių galimybių ir pasirinkimų, todėl gali susikurti įvairiausių strategijų.

Žaidimas pradedamas viename labirinto lauke. Dešinėje matysi visas deimantų statymo ir kombinavimo galimybes. Apačioje dešinėje – prieinami deimantai. Paspaudus ant deimanto, parodoma, kokiose pozicijose jis gali būti. Kuo aukščiau, tuo deimantas galingesnis. Viršuje dešinėje yra įvairūs gebėjimai, kurie leis statyti bokštus, sienas, sujungti deimantus ir panašiai.

Viršuje matysi manos kiekį. Mana reikalinga gaminant deimantus, juos sujungiant ir naudojantis specialiais gebėjimais. Detaliau apie kiekvieną pamatysi užvedęs ant jų pelę. kairėje pusėje matysi, kiek dar liko vabzdžių monstrų bangų. Viršuje kairėje galėsi sustabdyti žaidimą arba jį pagreitinti.

Po kiekvieno lygio gausi patirties taškų. Jie labai pravers tobulinant gebėjimus ir atveriant naujus. Taip pat žaidžiant kils ir tavo lygis. Jis leis atverti vis galingesnius gebėjimus ir brangakmenius.

Detalesnes instrukcijas apie kiekvieno sugebėjimo, talismano, deimanto ir panašiai naudojimą rasi prie kiekvieno iš įrankių.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Ledo ritulio mušt... Sužaidė:1
Žongliravimas Sužaidė:5
Gudruolis Sužaidė:5
Mah Jong sujungim... Sužaidė:7
Lauko įsakymas Sužaidė:6
Nelė Sužaidė:2
Nupiešk trasą Sužaidė:5
Ar sugebėsi pasta... Sužaidė:631
Miesto apgultis Sužaidė:9
Kalvos karalius Sužaidė:3
Kruvinas siautėji... Sužaidė:3
Ar rasi skirtumus... Sužaidė:1,942
Kamuoliuko kelias... Sužaidė:3
Mili ir Teri Sužaidė:1
Indiška medžioklė Sužaidė:7
Žodis po žodžio Sužaidė:3
Skaldymo botas Sužaidė:1
Snaiperiai Sužaidė:1
Greičio žaidimas Sužaidė:1
Zombių lėktuvas Sužaidė:6
Ant vandens Sužaidė:1