Didžiojo nuotykio istorija

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Viskas buvo gerai, kol jaunojo karžygio draugė nebuvo pagrobta pikto varžovo. Dabar turi padėti jaunajam karžygiui susigrąžinti draugę. Žaidime keliausi per stebuklingą pasaulį, kuriame sutiksi daug įvairių kenkėjų, kurie tik ir taikysis kaip nors tave sužeisti. Pakeliui stenkis rinkti monetas, kurios pravers perkant stebuklingus veiksmus. Taip pat stenkis rasti ir atverti visas skrynias, kuriose taip bus monetų ar kitų naudingų dalykų.

Kiekvienas lygis susidarys iš kelių žemėlapių. Po kiekvieno lygio galėsi užsidėti rasti naujus šarvus ar ginklus, o taip pat ir užsukti į parduotuvę, kurioje už surinktus priedus nusipirksi stebuklingų veiksmų. Kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau įvairių manevrų išmoksi, tačiau ir priešų daugės.

Savo veikėją valdysi rodyklių į kairę ir į dešinę klavišais. A klavišu atliksi šuolį, o smūgiuosi su S. D klavišu iškviesi burtus, kuriuos išsirinksi rodyklių klavišais ir paleisi vėl D klavišu. Taip pat gali atlikti ir įvairias kombinacija. Kartus spausdamas A, S ir rodyklės į apačią klavišus, nusileisi lygiu žemiau. Iš eilės paspausdamas A, rodyklės į viršų ir S klavišus, atliksi dūrį į viršų. Yra ir daugiau kombinacijų, kurias išmoksi žaidimo metu skaitydamas ženklus.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Saldūs pakeitimai Sužaidė:0
Mažasis sraigtasp... Sužaidė:1
Lenktynės su laik... Sužaidė:2
Kalakutų ataka Sužaidė:1
Figūrų paieška Sužaidė:0
Plazmos sprogimas Sužaidė:4
Prisikėlimas Sužaidė:0
Motociklas statyb... Sužaidė:1
Ledo karai Sužaidė:9
Tai reiškia karą! Sužaidė:2
Pergalės spyris Sužaidė:5
Luidži kerštas Sužaidė:2
Masės ataka Sužaidė:3
Vėžlio šūvis Sužaidė:1
Sraigtasparnio iš... Sužaidė:1
Sraigtasparnis vi... Sužaidė:4
Rutuliai Sužaidė:2
Molekulinė reakci... Sužaidė:4
Vaikio spektras Sužaidė:2
Black Jack Sužaidė:6
Kanas nindzė Sužaidė:1
Gufio išdaigos Sužaidė:2