Galinio kiemo zvimbimas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaliojoje pievelėje prasidėjo kovą už būvį. Nesutardami tarpusavyje vabaliukai ėmė kovoti. Tavo užduotis bus kontroliuoti vabzdžių armiją, apginant savo teritoriją ir bandant užvaldyti visą pievą.

Pagrindinis žaidimo valdymas bus pagrįstas pele. Ja pažymėjęs savo karius, galėsi nusiųsti juos į norimą vietą ar pasirinkti puolamą taikinį. Pažymėjęs priešą, ar išsirinkęs naują karių dislokacijos vietą, spausk kairįjį pelės klavišą, kad atliktum pasirinktus veiksmus. Klaviatūros klavišais W, A, S, D galėsi stebėti vaizdą pievelėje. Paspaudęs klavišą P, įjungsi pauzę bei sugrįši į žaidimo meniu. Klavišo 'Space' paspaudimas atvers ir užvers pievelės žemėlapį. Paspaudęs 'Ctrl'+A, pažymėsi visus savo turimus karius. Klavišu M galėsi įjungti ar išjungti žaidimo garsą.

Žaidimą pradėsi, galėdamas pasistatyti skruzdžių pastatą, kuris kainuos 100 dolerių. Taigi spausk ant pastato paveikslėlio ir pievelėje išsirink, tavo manymu, geriausią strateginę vietą. Paspaudęs ant pagrindinės bazės, galėsi išsirinkti ar gaminti skruzdžių armiją, ar statyti gynybinius bokštelius, ar tobulinti bazę. Turėdamas pakankamai pinigų, galėsi tobulinti skruzdžių karinį įtvirtinimą į vorų bazę. Nuo šiol tavo kariai bus vorai, žymiai stipresni nei skruzdės. Aukštesniuose lygiuose galėsi statyti mažųjų utėlių pastatą ir vėliau jį tobulinti į sunkiasvorių utėlių būstinę, boružių stovyklą į vabalų bazę, skėrių buveinę į laumžirgių slėptuvę, moskitų įtvirtinimą į bičių karinę stovyklavietę.

Taigi pasiruošk karui ir išnaikink visus vabalus – priešus, sugriauk jų būstines ir už tai gauk pinigų, kuriuos panaudosi tobulesnių karių įsigijimui.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Kapitonas Zambo Sužaidė:2
Dyzelinė Valkirij... Sužaidė:0
Paplūdimio lenkty... Sužaidė:0
Storasis nindzė Sužaidė:6
Avatarų kovos Sužaidė:2
Atspėk po kokia g... Sužaidė:28
Kubikų karai Sužaidė:2
Surask skirtumus Sužaidė:5
Gatvės lenktynės Sužaidė:2
Girtas šaudymas Sužaidė:15
Brangakmenių apga... Sužaidė:2
Žudantis rikošeta... Sužaidė:11
Vilkolakio pasiva... Sužaidė:0
Auksinis kirtis Sužaidė:20
Beta sektorius Sužaidė:0
Smito mįslė Sužaidė:1
Nepaliaujamas bėg... Sužaidė:1
Mažieji kariai Sužaidė:4
Su Bartu įveik įv... Sužaidė:19
Turbo pingvinai Sužaidė:1
Netikėtumo plytel... Sužaidė:195
Bingo Sužaidė:6
Tikras pyktis Sužaidė:3