Galinio kiemo zvimbimas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaliojoje pievelėje prasidėjo kovą už būvį. Nesutardami tarpusavyje vabaliukai ėmė kovoti. Tavo užduotis bus kontroliuoti vabzdžių armiją, apginant savo teritoriją ir bandant užvaldyti visą pievą.

Pagrindinis žaidimo valdymas bus pagrįstas pele. Ja pažymėjęs savo karius, galėsi nusiųsti juos į norimą vietą ar pasirinkti puolamą taikinį. Pažymėjęs priešą, ar išsirinkęs naują karių dislokacijos vietą, spausk kairįjį pelės klavišą, kad atliktum pasirinktus veiksmus. Klaviatūros klavišais W, A, S, D galėsi stebėti vaizdą pievelėje. Paspaudęs klavišą P, įjungsi pauzę bei sugrįši į žaidimo meniu. Klavišo 'Space' paspaudimas atvers ir užvers pievelės žemėlapį. Paspaudęs 'Ctrl'+A, pažymėsi visus savo turimus karius. Klavišu M galėsi įjungti ar išjungti žaidimo garsą.

Žaidimą pradėsi, galėdamas pasistatyti skruzdžių pastatą, kuris kainuos 100 dolerių. Taigi spausk ant pastato paveikslėlio ir pievelėje išsirink, tavo manymu, geriausią strateginę vietą. Paspaudęs ant pagrindinės bazės, galėsi išsirinkti ar gaminti skruzdžių armiją, ar statyti gynybinius bokštelius, ar tobulinti bazę. Turėdamas pakankamai pinigų, galėsi tobulinti skruzdžių karinį įtvirtinimą į vorų bazę. Nuo šiol tavo kariai bus vorai, žymiai stipresni nei skruzdės. Aukštesniuose lygiuose galėsi statyti mažųjų utėlių pastatą ir vėliau jį tobulinti į sunkiasvorių utėlių būstinę, boružių stovyklą į vabalų bazę, skėrių buveinę į laumžirgių slėptuvę, moskitų įtvirtinimą į bičių karinę stovyklavietę.

Taigi pasiruošk karui ir išnaikink visus vabalus – priešus, sugriauk jų būstines ir už tai gauk pinigų, kuriuos panaudosi tobulesnių karių įsigijimui.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Dink! Sužaidė:4
Žuvų realybė Sužaidė:3
Linksmybės su cit... Sužaidė:1
Mai Tai Sužaidė:1
Ginklo meistro pu... Sužaidė:0
Krentantys spygli... Sužaidė:1
Pasitikrink ar ge... Sužaidė:23
Vaikų mados Sužaidė:5
Tunelio pikas Sužaidė:1
Kosmoso eismas Sužaidė:0
Rask daiktus, kur... Sužaidė:458
Elitinis karys Sužaidė:4
Apgink savo kaimą... Sužaidė:36
Roboto apšaudymas Sužaidė:1
Pavasario spalvos Sužaidė:1
Rėjus: antra dali... Sužaidė:0
Miško išbandymas... Sužaidė:5
Drakono dangus: 3... Sužaidė:2
Džeimso ferma Sužaidė:1
Poliarinio ekspre... Sužaidė:3
Ateiviai pagrobė... Sužaidė:2
Kupidono nuotykia... Sužaidė:0
Mah Jong Sužaidė:2