Glamžalo pagalba

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaidime turėsi padėti veikėjui rasti išėjimą į kitą lygį. Tačiau padės neįprastas pagalbininkas – nenusakomos formos glamžalas, kurį taip pat valdysi. Kai glamžalas paims oranžinį rutuliuką, jis taps oranžiniu ir galės virsti kubeliu. Paėmęs geltoną rutulį, glamžalas galės virsti geltonu stačiakampiu. Šie virsmai labai padės, kai turėsi peršokti prarajas ar atsidaryti duris. Kartais gali prireikti pristabdyti laiką, kad galėtum greitai perkelti glamžalą, tad nepamiršk šios galimybės.

Veikėją valdysi A ir D klavišais. Norėdamas nurodyti jam kopti siena, spausk W, o norėdamas, kad jis čiuožtų siena žemyn ir nesusižeistų, spausk S. Glamžalą valdysi pelės pagalba. Kai norėsi, kad jis įgautų formą, tiesiog spustelėk pelės klavišu. Laiką pristabdysi 'Shift' klavišu.

Nepamiršk, kad ir glamžalas ir veikėjas nėra nemirtingi ir stebėk jų gyvybingumą viršuje kairėje esančiose matuoklėse. Beje, kai kuriuos praėjimus galės praeiti tik veikėjas, o kai kuriuos tik glamžalas, tad pasistenk nepamesti glamžalo, nes liksi be pagalbos.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Batuto meistras Sužaidė:3
Aštuonkojų ėjimai Sužaidė:7
Megameno projekta... Sužaidė:2
Vabalų gynyba Sužaidė:1
Futbolo pongas Sužaidė:1
Greikelio medžiot... Sužaidė:0
Dangus ir pragara... Sužaidė:0
Spalvų keliai Sužaidė:5
Kosminis tenisas Sužaidė:5
Medžioklė Sužaidė:3
Kalėdų pyragas Sužaidė:8
Greitoji paieška Sužaidė:4
Dykumos kokteilis Sužaidė:4
Lazda ir pelė Sužaidė:3
Audros vėjai Sužaidė:0
Nematomas bėglys Sužaidė:2
Mario tetris Sužaidė:2
Moto meistras Sužaidė:3
Monstriškas sunkv... Sužaidė:1