Karavanininkas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Iš giminaičio paveldėjai turto, kuris leidžia tau pradėti perpardavinėjimo verslą. Viename miestelyje perki prekes, kitame parduoti, o už gaunamą pelną tobulini savo karavaną.

Žaidimo pradžioje užsuk į šerifo nuovadą, jis tau pateiks nemažai informacijos apie tai, kaip viską pradėti. Ten gausi palikimą, o visa kita priklausys nuo tavęs.

Apačioje esančiame meniu paspaudęs 'CARAVAN', gali peržiūrėti, kokia dabartinė tavo karavano būklė. Matysi, kokių gyvulių, transporto, krovinį turi, kiek vandens, maisto, pašaro ar degalų reikia dienai.

Įsijungęs žemėlapį ('MAP') galėsi pasižiūrėti, kokia kryptimi reikės keliauti iki norimo miestelio ir koks atstumas. Kad žinotum, kiek vandens, maisto bei pašaro turi pasiimti, padalink atstumą iš gyvūno ar transporto greičio.

Mygtukas 'TOWN' įjungs miestelio, kuriame esi, žemėlapį. Jame galėsi gydyti savo gyvūnus, pirkti bei parduoti prekes, įsigyti kitų reikalingų daiktų (vaistų, maisto, vandens talpyklų), atnaujinti vandens atsargas.

Iš miestelio išeisi paspaudęs apačioje esantį kryžiuką, o spustelėjęs kokią nors kryptį, pajudėsi ta linkme (prieš tai pasitikrink žemėlapyje, kokia kryptimi yra tau reikalingas miestelis). Kelionės metu tave gali užpulti plėšikai, ginkis į juos šaudydamas, kad neprarastum turto bei nežūtum.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Nesibaigiantis sk... Sužaidė:2
Robotuko gynyba Sužaidė:3
Mesk balioną su T... Sužaidė:326
Pomidorų linksmyb... Sužaidė:3
Mirtininko diena Sužaidė:7
Saldainių manija Sužaidė:2
Plejados 2 Sužaidė:2
Didžiosios lenkty... Sužaidė:9
Visi išjungti Sužaidė:3
Tik vienas smūgis Sužaidė:4
Pieno sunkvežimis Sužaidė:4
Kalėdų karštinė Sužaidė:2
Sukonstruok lėktu... Sužaidė:1
Suvaryk visus Sužaidė:9
Sraigtasparnio iš... Sužaidė:1
Žmogus voras Sužaidė:1
Amebos Sužaidė:1
Žvaigždių rutulys Sužaidė:2
Kubų suvedimas Sužaidė:2
Perstatyk mašinas... Sužaidė:967
Paranoja Sužaidė:4
Aplink pasaulį Sužaidė:16
Darbininkų kelias Sužaidė:6