Karavanininkas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Iš giminaičio paveldėjai turto, kuris leidžia tau pradėti perpardavinėjimo verslą. Viename miestelyje perki prekes, kitame parduoti, o už gaunamą pelną tobulini savo karavaną.

Žaidimo pradžioje užsuk į šerifo nuovadą, jis tau pateiks nemažai informacijos apie tai, kaip viską pradėti. Ten gausi palikimą, o visa kita priklausys nuo tavęs.

Apačioje esančiame meniu paspaudęs 'CARAVAN', gali peržiūrėti, kokia dabartinė tavo karavano būklė. Matysi, kokių gyvulių, transporto, krovinį turi, kiek vandens, maisto, pašaro ar degalų reikia dienai.

Įsijungęs žemėlapį ('MAP') galėsi pasižiūrėti, kokia kryptimi reikės keliauti iki norimo miestelio ir koks atstumas. Kad žinotum, kiek vandens, maisto bei pašaro turi pasiimti, padalink atstumą iš gyvūno ar transporto greičio.

Mygtukas 'TOWN' įjungs miestelio, kuriame esi, žemėlapį. Jame galėsi gydyti savo gyvūnus, pirkti bei parduoti prekes, įsigyti kitų reikalingų daiktų (vaistų, maisto, vandens talpyklų), atnaujinti vandens atsargas.

Iš miestelio išeisi paspaudęs apačioje esantį kryžiuką, o spustelėjęs kokią nors kryptį, pajudėsi ta linkme (prieš tai pasitikrink žemėlapyje, kokia kryptimi yra tau reikalingas miestelis). Kelionės metu tave gali užpulti plėšikai, ginkis į juos šaudydamas, kad neprarastum turto bei nežūtum.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Pandemija Sužaidė:4
Rizkas Sužaidė:2
Apsiginklavęs spa... Sužaidė:12
Hauer tankai 2 Sužaidė:4
Paprasti baudinia... Sužaidė:2
Mirties lenktynin... Sužaidė:3
Pasišaudymas Sužaidė:3
Kebabų karalius-... Sužaidė:26
Bobis Bobas Sužaidė:9
Internetukai Sužaidė:3
Patrankų vyrai Sužaidė:4
Ledinis pasivažin... Sužaidė:4
Pasitikrink savo... Sužaidė:20
Misija neįmanoma Sužaidė:1
2D prasivežimas Sužaidė:8
Šuniukų centras Sužaidė:7
Prasiveržimas Sužaidė:2
Soniko motociklas Sužaidė:0
Gatvės riedlentin... Sužaidė:6
Beta sektorius Sužaidė:0
Tarp debesų Sužaidė:1
Balionų sprogdini... Sužaidė:2
Blobų ferma Sužaidė:0