Kubitsu 2

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaidimo tikslas – formuoti eilutes, stulpelius ar įstrižaines iš žvaigždučių ir stengtis, kad nesusidarytų trijų kaukolių seka. Kai sudarysi žvaigždžių seką, apačioje esantis matuoklis pasislinks link jų, o kai kaukolių – link pastarųjų.

Stulpelius ar eilutes pakeisi spausdamas greta jų esančias rodykles; atsirasti gali bet kokios ikonos, iš tų, kurios yra likusios. Kokių detalių dar yra, gali matyti viršutiniame dešiniajame kampe. Žaidimas baigiasi tada, kai sunaudojamos visos ikonos. Jei matuoklis žvaigždės pusėje, tu laimėjai, jei ne – pralošei. Sėkmės atveju tęsi žaidimą ir patenki į sudėtingesnį etapą.

Ikonų yra įvairių: žvaigždės, kaukolės, raidė 'B' (bonusas), spyna (negali pajudinti tos eilės ir stulpelio, kuriame ji yra), žvaigždžių grupelė (papildomų taškų rinkimas), bomba (uždėk ant tos ikonos, kurią nori išnaikinti), klaustukas (atsitiktinė ikona) bei žvaigždžių laikiklis. Į pastarąjį gali perkelti žvaigždę.

Stenkis keisti tuos stulpelius ar eiles, kuriose yra kaukolių ir nėra tau naudingų ikonų. Vadovaukis teisinga taktika, kad pasiektum kuo aukštenį lygį!

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Gudrios galvos: p... Sužaidė:1
Kosmoso užkariavi... Sužaidė:7
Sugriauk tvirtovę Sužaidė:2
Gran Turismo test... Sužaidė:2
Kitoks pokeris Sužaidė:0
Operacija Sužaidė:0
Zizo išbandymas Sužaidė:0
Spirk į kompiuter... Sužaidė:1
Savivartis sunkve... Sužaidė:3
Hiro legendos Sužaidė:0
Laimėk senelių le... Sužaidė:27
Atradimai Sužaidė:1
3D labirintas Sužaidė:7
Bokšto gynyba Sužaidė:7
Spalvinė atmintis Sužaidė:3
501 dartų išbandy... Sužaidė:19
Visi kamuoliai Sužaidė:1
Alkana piranija Sužaidė:9
Daktaro Moro sala Sužaidė:0
Spirk į kompiuter... Sužaidė:2