Kubitsu 2

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Žaidimo tikslas – formuoti eilutes, stulpelius ar įstrižaines iš žvaigždučių ir stengtis, kad nesusidarytų trijų kaukolių seka. Kai sudarysi žvaigždžių seką, apačioje esantis matuoklis pasislinks link jų, o kai kaukolių – link pastarųjų.

Stulpelius ar eilutes pakeisi spausdamas greta jų esančias rodykles; atsirasti gali bet kokios ikonos, iš tų, kurios yra likusios. Kokių detalių dar yra, gali matyti viršutiniame dešiniajame kampe. Žaidimas baigiasi tada, kai sunaudojamos visos ikonos. Jei matuoklis žvaigždės pusėje, tu laimėjai, jei ne – pralošei. Sėkmės atveju tęsi žaidimą ir patenki į sudėtingesnį etapą.

Ikonų yra įvairių: žvaigždės, kaukolės, raidė 'B' (bonusas), spyna (negali pajudinti tos eilės ir stulpelio, kuriame ji yra), žvaigždžių grupelė (papildomų taškų rinkimas), bomba (uždėk ant tos ikonos, kurią nori išnaikinti), klaustukas (atsitiktinė ikona) bei žvaigždžių laikiklis. Į pastarąjį gali perkelti žvaigždę.

Stenkis keisti tuos stulpelius ar eiles, kuriose yra kaukolių ir nėra tau naudingų ikonų. Vadovaukis teisinga taktika, kad pasiektum kuo aukštenį lygį!

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Rusiška ruletė Sužaidė:6
Ruošimasis pasima... Sužaidė:3
Bu! Sužaidė:6
Lenktynės su laik... Sužaidė:5
Velnio lenktynės Sužaidė:7
Sėdėjimas prie ba... Sužaidė:10
Soniko kubai Sužaidė:1
Kubelių išardymas Sužaidė:9
Voverės darbas Sužaidė:2
Kauliukų žaidimas Sužaidė:6
Pomidoro suspaudi... Sužaidė:2
Sambos ritmu Sužaidė:6
Mega šuolis Sužaidė:37
Suliejimai Sužaidė:4
Tai reiškia karą! Sužaidė:0
Golfo smūgiai Sužaidė:3
Paranoja Sužaidė:4
Bedugnė Sužaidė:10
Pokerio karštis Sužaidė:1
Pervažiuok Amazon... Sužaidė:0