Pietų stalo žaidimas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Nudžiugink savo svečius ir uždirbk žaidimo taškus, dėdamas kortas taip, kad vienos kortos pusės spalva būtų analogiška kaimyninės kortos pusės, kuria jos liečiasi, spalvai. Kai visi prie stalo sėdintys svečiai bus patenkinti (sutaps visų kortų besiliečiančios spalvos), tu pateksi į kitą lygį. Žaidime yra 8 lygiai.

Jei padėsi kortą ant žaidimo lauko, bet po to surasi jai tinkamesnę vietą, tuomet galėsi ją perkelti, tačiau panaikinti negalėsi. Jei iš trijų siūlomų kortų tau netinka nei viena, spausk dešinėje esančią rodyklę su skaičiumi ir tau bus padalintos trys naujos kortos. Šia pagalba gali pasinaudoti 4 kartus kiekviename lygyje, tačiau prarasi po 5 taškus už kiekvieną panaudotą pagalbą.

Kiekvienos kortos viršuje yra skaičius, kuris nurodo, kiek taškų tas svečias yra vertas, kai jis yra laimingas. Norėdamas surinkti daugiausiai taškų, stenkis žaidimo lauke dėti didžiausią taškų skaičių turinčias kortas.

Spavota korta (Wild card) tinka prie bet kokios kortos ir labai palengvina žaidimą, tačiau ji duoda 0 taškų, tad patyrę žaidėjai gali nenorėti ja naudotis, jei siekia surinkti kuo daugiau taškų, o ne tiesiog pereiti žaidimą.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Kasininko diena Sužaidė:4
Ežero linksmybės Sužaidė:3
Brangakmenių grup... Sužaidė:2
Domino Sužaidė:3
Kempiniuko kerlin... Sužaidė:2
Ugniasienė Sužaidė:0
Dvynukai Sužaidė:4
Matematinis žaidi... Sužaidė:0
Pang 2001 Sužaidė:4
Mokinys Sužaidė:1
Mažasis sraigtasp... Sužaidė:1
Šinobu kovotojas Sužaidė:1
Piromanas Sužaidė:2
Daugybos stotis Sužaidė:3
Rask ir sunaikink... Sužaidė:14
Pareigos šauksmas... Sužaidė:6
Deimanto gynyba Sužaidė:0
Vaikio spektras Sužaidė:2
Greitieji skaičia... Sužaidė:9
Reinkarnacijos Sužaidė:1