Planetų lenktynininkas

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tu turi galimybę sudalyvauti kosminėse lenktynėse. Pirmiausia turėsi pasirinkti ar nori žaisti pilną žaidimą ir tapti visatos lenktynių karaliumi ar tiesiog lenktyniauti pelnant kuo daugiau taškų.

Pasirinkus pilną žaidimo versiją reikės įvesti savo vardą, kad žaidimą galėtum pratęsti kitą kartą pasirinkęs „Load game“, ir sudėtingumo lygį. Kai tai padarysi, pateksi į garažą, kuriame galėsi tobulinti savo lenktyninę mašiną – keisti variklio galią, turbo kuro kiekį, važiuoklę ir padangų tipą. Taip pat iš garažo gali patekti į parduotuvę, kur turėsi galimybę nusipirkti papildomų detalių savo mašinai. Nusipirkęs detales, nepamiršk jų įdėti. Mašina paruošta lenktynėms. Spausk „Race“ ir rinkis planetą, kurioje lenktyniausi. Kuo didesnė planeta, tuo didesnis startinis mokestis, vis kitokios planetos gravitacijos ir paviršiaus savybės, priešininkų skaičius ir kiekvienai reikia vis daugiau reputacijos taškų. Planetą rinkis išmintingai, nes pasirinkus startinis mokestis negrąžinamas.

Kai pakliūsi į pasirinktą planetą, lenktyniauti tau siūlysis įvairūs lenktynininkai. Jie siūlys ir savo statymą, kurį gali keisti ir bandyti derėtis. Tu arba kiti lenktynininkai gali užstatyti ir savo mašiną. Jei laimėsi lenktynes, laimėsi priešininko statymą. Laimėdamas vis daugiau lenktynių gausi reputacijos taškų ir galėsi lenktyniauti didesnėse planetose. Laimėdamas prieš stipresnius lenktynininkus gausi ir daugiau reputacijos taškų, o pralaimėdamas prieš silpnesnius – taškus prarasi. Lenktyniausi tol, kol pateksi į didžiausią planetą ir tapsi visatos lenktynių karaliumi.

Jeigu pasirinksi lenktyniavimą dėl taškų, turėsi nusistatyti sudėtingumo lygį. Mašinos tobulinti negalėsi. Iš viso reikės laimėti 3 lenktynes. Kuo didesne persvara laimėsi, tuo daugiau taškų gausi.

Mašiną valdyk rodyklėmis, o turbo režimą įjungsi laikydamas „Space“ klavišą.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Veidukų tetris Sužaidė:1
Fredo nuotykis Sužaidė:2
Tualetinės lenkty... Sužaidė:1
Makai Grand prix Sužaidė:0
PGX snieglentinin... Sužaidė:0
Kalėdinė ataka Sužaidė:1
Vandens draugelia... Sužaidė:0
Smurfo nuotykiai Sužaidė:2
Uodų išnykimas Sužaidė:0
Ekstremalios lenk... Sužaidė:1
Kristalų rinkimas Sužaidė:1
Bistro žvaigždės Sužaidė:0
Mažasis biliardas... Sužaidė:23
Tai reiškia karą! Sužaidė:0
Ginklų sąmyšis Sužaidė:1
Priparkuok automo... Sužaidė:260
Auksinė strėlė 2 Sužaidė:3
Sraigtasparnio sk... Sužaidė:1
Meškėnų lenktynės Sužaidė:1
12 apsikeitimų Sužaidė:11
Ugniagesys Sužaidė:2
Ledų išbandymas Sužaidė:2
Bėk bėk Sužaidė:2