Skaičių dėlionė

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Šio žaidimo tikslas yra pateiktoje lentelėje surasti trijų skaičių grupes, kurios būtų matematiškai susijusios. Tai gali būti iš eilės einantys skaičiai (straigth set: 6-7-8), suma (adding set: 3-4-7), sandauga (product set: 2-3-6), nelyginiai skaičiai (odd set: 9-7-11), lyginiai skaičiai (even set: 4-2-10), pirminiai skaičiai (prime set: 3-7-13) arba bendrą daliklį, didesnį už 2, turintys skaičiai (GCD Factor: 4-8-12).
Paspaudus vieną skaičių, jis pažymimas, tada reikia pažymėti greta esančius skaičius, kurie yra matematiškai susiję. Žaidime galima padaryti iki 3 klaidų. Klaidomis yra laikomos lygio pabaigoje nesurastos skaičių kombinacijos, tačiau laiku susivokus ir nepasirinkus visų 3 neteisingų skaičių, galima nužymėti vieną pasirinktą skaičių dar kartą ant jo paspaudus. Tai yra svarbu todėl, kad lygis baigiasi tada, kai baigiasi nurodytas ėjimų (Moves) skaičius.
Skaičius galima žymėti nuo pradžios arba nuo galo, bet ne nuo vidurio. Seka privalo būti tiesi ir negali lenktis kampu. Kiek ir ko tau liko surasti matysi žaidimo ekrano kairėje pusėje.
Kuo greičiau įvykdysi užduotį ir kuo mažiau klaidų padarysi, tuo daugiau taškų gausi. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką 'SUBMIT' ir sužinosi, kurią vietą užėmei geriausių žaidėjų sąraše.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Laivelio žvejyba Sužaidė:5
Katinų koncertas Sužaidė:1
Atogrąžų kajakas Sužaidė:0
Krepšinio automat... Sužaidė:5
Prasiveržimas Sužaidė:2
Surink 21 Sužaidė:4
Luidžio kerštas Sužaidė:6
Paspausk ant rezu... Sužaidė:43
Spirk į kompiuter... Sužaidė:5
Soniko dizainas Sužaidė:1
Sraigtasparnis vi... Sužaidė:4
QB išbandymas Sužaidė:2
Kamuoliai ore Sužaidė:1
NSO terminatorius Sužaidė:0
Žemiau už nulį Sužaidė:0
Megan Foks dėlion... Sužaidė:6
Gręžėjas Sužaidė:4
Traukinių eismas Sužaidė:4
Pasiteškenimas Sužaidė:3
Balso erdvėlaivis Sužaidė:1
Bombų banditai Sužaidė:0
Paukštis ir augal... Sužaidė:1
MotoX Sužaidė:1
Piktieji robotai Sužaidė:0