Skaičių dėlionė

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Šio žaidimo tikslas yra pateiktoje lentelėje surasti trijų skaičių grupes, kurios būtų matematiškai susijusios. Tai gali būti iš eilės einantys skaičiai (straigth set: 6-7-8), suma (adding set: 3-4-7), sandauga (product set: 2-3-6), nelyginiai skaičiai (odd set: 9-7-11), lyginiai skaičiai (even set: 4-2-10), pirminiai skaičiai (prime set: 3-7-13) arba bendrą daliklį, didesnį už 2, turintys skaičiai (GCD Factor: 4-8-12).
Paspaudus vieną skaičių, jis pažymimas, tada reikia pažymėti greta esančius skaičius, kurie yra matematiškai susiję. Žaidime galima padaryti iki 3 klaidų. Klaidomis yra laikomos lygio pabaigoje nesurastos skaičių kombinacijos, tačiau laiku susivokus ir nepasirinkus visų 3 neteisingų skaičių, galima nužymėti vieną pasirinktą skaičių dar kartą ant jo paspaudus. Tai yra svarbu todėl, kad lygis baigiasi tada, kai baigiasi nurodytas ėjimų (Moves) skaičius.
Skaičius galima žymėti nuo pradžios arba nuo galo, bet ne nuo vidurio. Seka privalo būti tiesi ir negali lenktis kampu. Kiek ir ko tau liko surasti matysi žaidimo ekrano kairėje pusėje.
Kuo greičiau įvykdysi užduotį ir kuo mažiau klaidų padarysi, tuo daugiau taškų gausi. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką 'SUBMIT' ir sužinosi, kurią vietą užėmei geriausių žaidėjų sąraše.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Logistikos centra... Sužaidė:1
Imk ir dėk Sužaidė:8
Kubo kelias Sužaidė:2
Greičio manija Sužaidė:10
Pepsi pinbolas Sužaidė:1
Priešistorinis Sužaidė:0
Blokelių gamykla Sužaidė:5
Petri bandymas Sužaidė:4
Pasitikrink ar gr... Sužaidė:42
Gatvės chuliganas Sužaidė:1
Dangaus ataka Sužaidė:3
Šaulio darbas 3 Sužaidė:6
3 vyrukai Sužaidė:40
Griaunamasis važi... Sužaidė:4
Aprenk Mario Sužaidė:4
Skudurinukių tink... Sužaidė:3
Robotas policinin... Sužaidė:5
Elastinis futbola... Sužaidė:3
Hiro legendos Sužaidė:1
Spalvų treniruotė Sužaidė:0
Dūžiai žemyn Sužaidė:9