Skaičių dėlionė

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Šio žaidimo tikslas yra pateiktoje lentelėje surasti trijų skaičių grupes, kurios būtų matematiškai susijusios. Tai gali būti iš eilės einantys skaičiai (straigth set: 6-7-8), suma (adding set: 3-4-7), sandauga (product set: 2-3-6), nelyginiai skaičiai (odd set: 9-7-11), lyginiai skaičiai (even set: 4-2-10), pirminiai skaičiai (prime set: 3-7-13) arba bendrą daliklį, didesnį už 2, turintys skaičiai (GCD Factor: 4-8-12).
Paspaudus vieną skaičių, jis pažymimas, tada reikia pažymėti greta esančius skaičius, kurie yra matematiškai susiję. Žaidime galima padaryti iki 3 klaidų. Klaidomis yra laikomos lygio pabaigoje nesurastos skaičių kombinacijos, tačiau laiku susivokus ir nepasirinkus visų 3 neteisingų skaičių, galima nužymėti vieną pasirinktą skaičių dar kartą ant jo paspaudus. Tai yra svarbu todėl, kad lygis baigiasi tada, kai baigiasi nurodytas ėjimų (Moves) skaičius.
Skaičius galima žymėti nuo pradžios arba nuo galo, bet ne nuo vidurio. Seka privalo būti tiesi ir negali lenktis kampu. Kiek ir ko tau liko surasti matysi žaidimo ekrano kairėje pusėje.
Kuo greičiau įvykdysi užduotį ir kuo mažiau klaidų padarysi, tuo daugiau taškų gausi. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką 'SUBMIT' ir sužinosi, kurią vietą užėmei geriausių žaidėjų sąraše.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Kapų šachmatai Sužaidė:7
Vagies sutartis Sužaidė:2
Mėlynasis lėžuvis Sužaidė:0
Pakmenas Sužaidė:3
Kačinga Sužaidė:2
Laimėk sirgalių m... Sužaidė:29
Džekas sprogdinto... Sužaidė:1
Elfų sniego mūšis Sužaidė:0
3D ksoniksas Sužaidė:1
Black Jack karšti... Sužaidė:0
Susprogdink tai 4 Sužaidė:1
Soliteiras voras Sužaidė:2
Studentų alaus po... Sužaidė:5
Brangakmeniai Sužaidė:1
Sūrio medžioklė Sužaidė:2
Rutulio išbandyma... Sužaidė:1
Tai reiškia karą! Sužaidė:0
Negražus futbolas Sužaidė:2
Mili ir Terio sni... Sužaidė:4
Bėk augaliuk Sužaidė:5
Vaikų futbolas Sužaidė:2
Daugiau beprasmio... Sužaidė:4
Pjaustymo draugel... Sužaidė:2
Iškask tai Sužaidė:2