Strateginė gynyba: paskutinis mūšis

Žaidimas skirtas kompiuteriniai tinklapio versijai, o jūs užėjote per mobiliąją versiją, todėl spauskite ČIA

Tavo tikslas sunaikinti priešų pilis ir apginti savąsias. Pilys turi 20 000 gyvybių, kurių negalima nei padidinti, nei atstatyti.

Prieš pradėdamas kovoti turi pasirinkti žaidimo sudėtingumo lygį (Easy, Normal, Hard, Extreme), kraštovaizdį (žaliuojantis, uolingas, apsnigtas) bei tavo ir priešo dislokacijos vietų išsidėstymą.

Klavišais Z, X, C nustatysi startinę karių poziciją. Ikona 'Delay New' rodo laiką, kiek liko iki naujų rūšių atsiradimo bei pinigų pagausėjimo. Šį laikmatį galima reguliuoti 10-90 sekundžių intervale. Standartinis laikmatis yra 45 sekundės. Taip pat gali pasirinkti maksimalų karių skaičių vienu metu, jis svyruoja nuo 10 iki 50.

Kad galėtum pulti priešų pilį, pirmiausiai turi apmokyti mūšiui karius. Tai padarysi paspausdamas ant norimo kario viršuje esančioje juostoje. Pasirengę kariai puls priešų pilį. Taip pat gali statyti gynybinius pastatus, kad apsaugotum savo pilį, paspausdamas ant pastato ir parinkdamas jam vietą raudonoje srityje. Žaidime yra 45 karių tipai ir 15 skirtingų pastatų.

Tik pradėjęs žaisti, galėsi treniruoti 3 karių rūšis ir pastatyti vieną pastatą. Vėliau žaidime atsiras galimybė treniruoti ir daugiau rūšių. Ikona 'New' rodys laiką, kiek liko iki naujų rūšių atsiradimo bei pinigų pagausėjimo (kairėje viršuje ikona 'Special'). Kad pamatytum visus galimus karius ir pastatus, naudokis rodyklėmis 'Next' ir 'Prev'.

Puldamas priešus naudok ypatingus ginklus. Tačiau būk atsargus, nes ir priešai gauna tokių ginklų. Ypatingą ginklą karys gali naudoti tik vieną kartą.

Klavišu 'Space' arba P įjungsi pauzę, atveriančią meniu skiltį 'Options'.

Neleisk priešams prisiartinti prie tavo pilių, atakuok pats ir naikink visus pasitaikančius kelyje.

   

Facebook komentarai

Daugiau žaidimų

Automobilių vagis Sužaidė:1
Tedis eina maudyt... Sužaidė:1
Aevaro kolizija Sužaidė:8
Žiurkėnas Haris 2 Sužaidė:4
Mario grybai Sužaidė:2
Virš vairavimo Sužaidė:7
O, pyrage! Sužaidė:3
Statybų aikštelė Sužaidė:1
Užkeikti vėjai Sužaidė:3
Kubelių lietus Sužaidė:22
Meistro Mah Jong Sužaidė:4
Morkų minos Sužaidė:8
Koridoriaus valym... Sužaidė:4
Ginkluotas kupido... Sužaidė:0
Faraono lobis Sužaidė:4
Vaisių gaudyklė Sužaidė:2
Nuobodulio naikin... Sužaidė:3
Valentino dienos... Sužaidė:0
Lenktynės su laik... Sužaidė:2
Kuo ilgiau sugebė... Sužaidė:2,544
Laivų mūšis Sužaidė:15